Dátum konca sveta posunutý o 60 dní neskôr

KP.RU | Proroctvá starovekého mayského kmeňa, žijúceho v predkolumbovskej Strednej Amerike, nedá pokoj vystrašeným obyvateľom a zvedavým bádateľom. Mayovia údajne vedeli o budúcej kataklizme a preto zostavili kalendár, ktorý sa končí zlovestným dátumom – 21. decembra 2012. Na túto tému už vyšli stovky kníh a desiatky filmov. Do konca sveta chýba ešte nejaký čas, ale už o ňom všetci počuli – stal sa ošúchaný. A teraz hasnúci záujem publika znova rozohrieva vedec Gerardo Aldana z University of California. Znovu preveril výpočty starých astronómov a našiel chybu. Podľa jeho výpočtov mayský kalendár nekončí 21. decembra roku 2012, ale omnoho neskôr. Výpočty prezentoval vo svojej knihe «Kalendáre a roky II: Astronómia a čas v staroveku a stredoveku».

Letecký magazín: Chemtrails – skutečně existují?

flyMag | V lednu tohoto roku jsem na www.Gnosis9.net a také později v leteckém magazínu www.FlyMag.cz publikoval článek, kde jsem upozorňoval na některé indicie, které by mohly svědčit o tom, že na konspirační teorii chemtrails je něco pravdy. Tento článek jsem později publikoval i na dalších webech, protože další indicie mne přesvědčily, že tohle je problematika, která by se měla důkladně prozkoumat. V článku jsem mimo jiné zmínil, že vědecké rozbory v laboratořích prokázaly značně zvýšené množství látek jako baryum, mangan, měď nebo zinek ve vzduchu i ve vodě. Taktéž jsem mimo jiné poukázal na skutečnost, že podezřele dlouhé čáry za letadly se vyskytovaly podle družice NOAA i 31.8.2010, kdy byl vzduch i ve výšce relativně suchý, takže podmínky k udržení běžných kondenzačních stop po tak dlouhou dobu zásadně nebyly. Ale stejně se ve všem pokračuje a každý zastánce chemtrails je pořád systémem hned odsouzený jako manipulátor, poblázněný konspirátor, až snad šílenec a každému je leda tak pro smích. Osobně mě proto už moc nebaví k tomuto tématu se pořád vracet, ale svědomí mě k tomu nutí. Odpusťte proto prosím mírnou ráznost v textu následujícího článku.

Zakrývá FAA zpožděné lety kvůli pozorování UFO v New Yorku?

13. 10. 2010 bylo nad Manhattanem v New Yorku pozorováno několik desítek UFO. Zprávy o pozorování začaly kolem 13:30 a trvaly do pozdního středečního odpoledne. Když několik médií dělalo komentáře pro své zprávy, Federální úřad pro letectví (FAA) nejprve řekl, že se jim na radaru nic neobjevilo. Později vešlo ve známost, že v nedaleké škole St. Vernon vypustili několik balónků na párty, mnoho mediálních zdrojů tvrdilo, že záhada na newyorském letišti je tím vyřešena. To, o čem se média vysílající zprávy o newyorském UFO nezmínila, bylo, že od 18:45 toho samého dne (13.10) FAA uzavřelo vzdušné linky na třech newyorských letištích a to asi na jednu hodinu.

Top