december 31st

Děkujeme – že odcházíte

Krize našeho zdravotnictví vrcholí. Odráží krizi celé společnosti. Lékaři rozjeli na plno akci, kdy podávají hromadně výpovědi a v době ekonomické krize žádají mnohem více peněz. Jejich ministr je chápe, leč logicky není schopen jim pár miliard na mzdy přihodit. Má je vzít zemědělcům, živnostníkům, důchodcům, policajtům, má zrušit dotace na kulturu, na výzkum...?

december 30th

Zatmenie Slnka uvidíme 4. januára

BRATISLAVA | Čiastočné zatmenie Slnka, ktoré v prípade jasnej oblohy bude pozorovateľné takmer z celej Európy, západnej a strednej Ázie, Blízkeho východu a severnej Afriky, nastane v utorok 4. januára 2011 v ranných a dopoludňajších hodinách. V jeho maxime budú pre pozorovateľov na Slovensku viac ako tri štvrtiny priemeru slnečného disku zakryté Mesiacom, informoval Július Koza z Astronomického ústavu Slovenskej akadémie vied (SAV).

december 29th

Panikári utekajú pred koncom sveta do Francúzska

blog.KP.RU | Dedinka Bugarach, na prvý pohľad celkom nenápadná, sa nachádza vo Francúzsku a priťahuje pozornosť ufológov z celého sveta. Schádzajú sa tu, aby sa dostali na špic Bugarach, ktorý vyzerá ako veľká hora, na ktorý je veľmi ťažko vystúpiť. Prívrženci ezoteriky tvrdia, že práve tu nájdu záchranu, keď „uderí koniec sveta v decembri roku 2012“. Všetko sa začalo tým, keď jeden z miestnych obyvateľov nanešťastie povedal, že osobne videl mimozemšťanov a spod hory počul dunenie kozmických lodí. Rozniesli sa reči, že tam v očakávaní konca sveta trávia čas zelení mužíčkovia, ktorí v súdny deň odletia a vezmú so sebou niekoľko šťastlivcov spomedzi ľudí.

Stránky

Top