marec 31st

Manipulace počasí jsou evidentní

I dnes v noci se letadla činila, viz noční snímek. Jsou tam zajímavé kulaté díry nad Plzeňskem, Brdami i jinde - co tam kutili?) Zvláštní chování tlaku vzduchu je významným signálem manipulací. Např. dnes ráno byl zde tlak dosti nízký (1007), avšak během dopoledne vznikla velká oblast jasného počasí nad Německem i ČR. Tlak dále klesal (teď zde 1000), nad území ČR přišla od západu (= byla tam uměle tvořena) bílá chumáčovitá oblačnost, která je podle mě letošní novinkou v manipulacích. Kam tím směřují? Chtějí vyrobit vítr? Déšť? U nás se přitom celodenně vydatně chemtrailsovalo - na jeden mrk nahoru člověk mohl vidět 5 letadel najednou.

Gmail vás upozorní, ak nepoužívate svoj e-mail sami

VAT.PRAVDA | Koľko ľudí pozná prihlasovacie údaje k vašej e-mailovej schránke? Ak si myslíte, že nikto, nová funkcia na Gmaili vás môže vyviesť z omylu. V snahe o zvýšenie zabezpečenia pridal Google do svojej e-mailovej služby novú funkciu, ktorá má užívateľa informovať o viacnásobných prístupoch k schránke z rôznych lokalít. Pre niekoho zbytočná, pre iného mimoriadne užitočná, môže byť staro-nová funkcia, ktorú do svojej e-mailovej služby Gmail pridal Google. Užívateľ vďaka nej získa prehľad nielen o tom, kto a odkiaľ sa k jeho účtu prihlasuje, ale na prípadnú podozrivú aktivitu vrámci e-mailu bude aj upozornený.

I. Astromedicína versus vedecká medicína 6. časť

Motto: "Onkológia je biznis a podvod na ľuďoch vo všetkých krajinách sveta! Tento podvod prebieha bez štipky ľudskosti celkom otvorene nielen v medicíne, ekonomike, ale aj školstve, vo vede, politike a fungovaní spoločnosti ako celku v globalizačnom a kozmopolitickom trende - už pod hlavičkou NEW WORLD SECLORUM."
Mali by sme si pamätať, že títo „lekári“ vôbec nemajú záujem chorobám predchádzať ani choroby liečiť a vyliečiť. Tento jednoduchý fakt dokazuje sen farmaceutického priemyslu a podvodníkov v bielych plástoch: Rakovinu nechcú liečiť, ale „strážiť“ (pre svoj gigantický biznis).

marec 30th

Transformace Země, kvantové stavy vědomí a fraktální uspořádání časoprostoru

V současné době jsou zejména na Internetu velmi často zveřejňovány články předpokládající přechod Země do vyšší dimenze, či o transformaci Země. Většinou pojednávají o průvodních jevech tohoto přechodu, případně o jeho příčinách a důvodech a o stavu lidstva po přechodu. Výrazně méně se již zabývají objasněním toho, o co se vlastně jedná a srozumitelným vysvětlením podstaty tohoto jevu, o což se právě pokusí tento článek.

Stránky

Top