Pripomenutie II.: Blíží se konec roku a rok 2010

Mnozí si začínají uvědomovat, že to, co přichází, je velice závažná proměna a stále více hledají odpovědi na to, jak vlastně bude život na planetě Zemi vypadat dále. Je zde spoustu informací a mnozí jsou pohlceni negativitou těchto vět. Avšak zde bude zveřejněno několik dalších slov, lišících se od těch, co jste dosud mohli číst. Budoucnost Země je nastavená na vysoké vibrace 5 dimenze. Co se bude dít a jak k tomuto vlastně dojde?

Život je zázrak a 2012 náš svet naozaj môže zmeniť

Nezávislý dokument, o triezvom pohľade na ľudský život, na jeho hodnotu a význam vo vesmíre. Podáva dôkazy, a fakty, ktoré z rozprávky o konci sveta (2012) robia celkom reálnu záležitosť... Dokument, by mal zapôsobiť na Vašu dušu a myslenie, mal by Vám pomôcť uvedomiť si aky veľký zázrak je Vás život a uvedomiť si, aké celkom malicherné a absurdné sú naše denné problémy, s ktorými ráno vstávame... Martin Herko

ZÁHADA: Tajomná žiara nad Slovenskom!

Aktualizácia 21:12 hod: "Bolid nad Slovenskom" | 2xVIDEO! | Ľudia z mnohých kútov Slovenska dnes od rána riešia otázku: Čo spôsobilo tajomnú žiaru, ktorú zaregistrovali v nedeľu pred polnocou? Niekoľko minút pred polnocou som zaregistroval obrovský hluk, ktorý sa ani nedá opísať slovami. Odrazu som videl z okna žiaru. Celé to trvalo asi 5-6 sekúnd, ale bolo to niečo mimoriadne," informoval nás čitateľ z Tornale. Doposiaľ nevysvetlený úkaz vraj zaregistrovali aj ľudia v Rožňave, neďaleko Košíc a dokonca aj v Maďarsku. Niektorým to pripomínalo ohňostroj, iní sa báli, že vybuchla nejaká továreň. "Videla som jasné svetlo. Myslela som si, že to bol blesk, lenže nepočula som hrmieť. Okrem toho u nás snežilo, takže mi to vôbec nesedelo," reaguje mladá študentka z Východnej.

Jak může japonský premiér zastavit fackování Japonska

Japonsko by nemělo dovolit veřejné zostuzování sebe sama největším porušovatelem lidských práv. Má k ruce mnoho prostředků, které mohou být použity k přesvědčování pokryteckých senátorů a řitních alpinistů z Kongresu, aby přestali se svými hašteřivými a bojechtivými projevy před kamerami. Nová japonská vláda, konkrétně premiér Jukio Hatojama, by měla být proaktivní v obraně svého předního výrobce automobilů a národní ikony, Toyoty. Tady jde o více než jen o zachování si tváře. Je to způsob, jak změnit fundamentální vztahy mezi Japonskem a USA formou požadavku, aby obě zúčastněné strany byly navzájem vnímány s respektem a důstojenstvím. Za tím účelem by měl premiér svolat naléhavou schůzku nejvyšších japonských představitelů z politiky a podnikání. Měli by stanovit kroky, které je nutno podniknout, pokud nedojde ke zlepšení vztahů a bude pokračovat fackování Japonska.

Stránky

Top