Tajomstvá Denderského zverokruhu VI.

Ako môže ľad z Grónska a z Antarktídy potvrdiť existenciu planéty X, nazývanú aj Nibiru, Nimiru, Nemesis, Marduk, Maldek, Featon a podobne? Po vykonaní analýzy výjavov zobrazených na severnom paneli stropu v Senmutovej hrobke (obrázok Elunar) vyplynuli nasledujúce závery. Gule nad hlavami postáv, ktoré sa nachádzajú v zástupe na spodnej časti severného panelu predstavujú jednotlivé prílety planéty X (na jej obežnej dráhe) do vnútra slnečnej sústavy. Je tu zobrazených 17 príchodov X (naznačených možno až 18, pretože je tu ešte akoby pripravené jedno miesto) počas celého precesného (zodiakálneho) cyklu (približne 25.800 rokov).

Je Měsíc černobílý?

Je to zvláštní, ale kvalitní fotografie Měsíce jsou poměrně těžko k sehnání. A navíc jsou téměř všechny černobílé. A i ty, které se prezentují jako barevné, ukazují Měsíc pouze v odstínech šedé. Je možné, aby vesmírné těleso postrádalo barvy? Náš Měsíc je nám nejbližší těleso, a přesto ho tak málo známe. Dalo by se čekat, že bude do dnešní doby pomocí satelitů povrch Měsíce zmapován do největších detailů, tak jako je mapován povrch Země. Současná technika je přeci natolik vyspělá, že by se daly pomocí satelitu na oběžné dráze číst noviny. Rozlišení fotografií pořizovaných z vesmíru je obrovské, o kvalitě barev nemluvě.

Uhlíková daň přichází

TV prima dne 05.03.2010 odvysílala reportáž, ve které informuje občany ČR o zavádění tzv. uhlíkové dani. Ke shlédnutí je v TV archivu na www.iprima.cz. Jedná se zhruba o běžící 34 sekundu TV zpráv na Primě. (00:34) Proti zavedení uhlíkové daně se jistě zvedne obrovská vlna kritiky. Proti sobě bude jako vždy stát hlas lidu VS lobistické zájmy bank, u kterých mají závazky téměř všechny fungující státy na světě. Aby se mohly splácet stále rostoucí finanční deficity, banky tlačí na vlády aby schvalovaly další daně a tím se zajistil stálý přísun peněz na skryté účty těchto finančních institucí. Vždyť ony se ty každoroční stamiliónové státní deficity z něčeho financovat přátelé musí...

Top