Proroctvá o Európe - z knihovien palmových listov: MATKA ZEM SA BRÁNI (2017-2049)

Od roku 2017 bude situácia o niečo kľudnejšia, ale iba zdanlivo. Začnú sa totiž objavovať nové problémy. Bezprostredné nebezpečenstvo vojny bude síce zažehnané, ale akútnou hrozbou sa stane rýchlo sa meniaca klíma. Priemerné ročné teploty budú naďalej stúpať. Golfský prúd, ktorý prináša miliardy ton tropických vôd k severným oblastiam, začne strácať na sile a zmení svoj smer. To bude spôsobené hlavne tým, že sa do Atlantického oceánu dostane ohromné množstvo sladkej vody - ako z topiacich sa ľadovcov, tak aj z ľadového príkrovu polárnych oblastí. V dôsledku tohto klimatického procesu bude juh USA postihnutý katastrofálnym suchom, zatiaľ čo niektoré oblasti v Číne začnú sužovať extrémne záplavy. Škandinávia sa premení na ľadovú púšť, zatiaľ čo prímorské štáty ako Holandsko a Bangladéš budú ohrozované stúpajúcou morskou hladinou. Milióny hladujúcich utečencov budú opúšťať svoje domovy a hľadať azyl v bohatších štátoch. K týmto udalostiam dôjde podľa západného kalendára v rokoch 2029 až 2034.

Podporte podpisom hromadnú pripomienku

Iniciatíva pre uvedomenie si rizík očkovania podala na vládnom Portáli právnych predpisov hromadnú pripomienku k vyhláške Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 585/2008 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o prevencii a kontrole prenosných ochorení:
https://lt.justice.gov.sk/Public/MassReviewSupportByUser.aspx?instEID=19... Žiaľ pri ukladaní systém zrušil zalomenia riadkov. Pripomienka sa nedá zrušiť a vytvorenie novej by vyvolalo zmätok.

Co obrátilo největší sucho za 1000 let v největší superbouři za 100 let?

V Melbourne se 5. března odehrála bouře století. Nikdo tam nikdy nic takového nezažil, což bylo oficiálně potvrzeno. Pozn. Orgonet.: V Melbourne a okolí napršelo za hodinu 26-70 mm vody, padaly kroupy o velikosti golfového až tenisového míčku, vichřice 100 km/h. Mnoho částí města bylo bleskově zaplaveno, bez proudu zůstalo asi 200.000 lidí, škody jsou obrovské. Na videu můžete vidět, jak se v řádu minut melbournské ulice staly splavnými...

Stránky

Top