Nekrmte trolly!

Zdravím Vás pánové,
poslední dobou se na diskuzích objevují uživatelé, kteří si svůj volný čas krátí provokacemi a vyvoláváním hádek. Kdo tráví na internetu více času tak si jistě všiml, že tihleti lidé, kteří se označují jako flameři, nebo trollové jsou již součásti každého většího webu a dělají zlo i na stránkách hledačů, nebo třeba i myslivců. Pro ty, kteří ještě nezaznamenali útoky těchto lidí, nebo o tomhle slyší prvně je tento článek:

Zemetrasenie v Chile a HAARP - dôkazy!

Svedkyňa zemetrasenia v Chile rozpráva v spravodajskej relácii, že videla farby na oblohe, tesne po začiatku zemetrasenia. Reportérka toto jej tvrdenie ignoruje. Ale autori videa nie – jej výpoveď potvrdzujú unikátnymi zábermi z Chile aj Japonska, spravenými krátko pred zemetrasením. Sú to bizarné farebné úkazy na oblohe, ktoré vyzerajú presne ako stopy, ktoré zanecháva pri svojej činnosti americká geofyzikálna zbraň HAARP...

Jsou také ve vašem salátu hovna?

ALTERNET | Až 39% čerstvých balených salátů obsahuje příliš mnoho fekálních bakterií. A to i přes fakt, že takové balené saláty často obsahují tvrzení, že jsou „předmyté“ nebo „třikrát myté“ a tím přitahují zákazníky, kteří je považují za čistší a bezpečnější. Ale podle mého to znamená i jistou dobrou zprávu – mohlo by to pomoct zrušit mýtus, že balené saláty jsou jaksi „čistější“, než volně prodávané. Opravdu neexistuje jediný důvod, proč kupovat salát zabalený do plastu, ačkoliv jsem si jistý, že existují polehčující okolnosti, které mne v tuto chvíli nenapadají. Může být nejvyšší čas na balené, do plastu zamotané saláty zapomenout.

Štátny jazyk

Neuznávam pojem „štátny jazyk“, nech už ho definuje, alebo ním narába akýkoľvek zákon. Silno mi totiž pripomína pojmy ako „štátna ideológia“, alebo „štátne náboženstvo“, ba dokonca „štátostranu“. A to nemusím! Preto budem vždy vnímať tento pojem ako „úradný jazyk“. Jazyk, ktorý platí na danom území štátu. Jazyk, v ktorom sa vydávajú všetky oznámenia, vyhlášky, zákony, rozhodnutia a neviem čo ešte. Jazyk, ktorým sa hovorí na všetkých úradoch a verejných inštitúciách, bez ohľadu na to, či je to štátna správa, alebo samospráva. Jazyk, ktorého ovládanie by malo byť morálnou povinnosťou každého občana štátu, ale nie povinnosťou zo zákona.

Stránky

Top