UFO a armádne tajné projekty II.

"Najskôr som videla niečo, čo vyzeralo ako ľudia v priezračných nádržiach. Tieto nádrže boli naklonené dozadu pod uhlom asi 25 stupňov tak, že sa dotýkali steny. Miestnosť vyzerala ako laboratórium. To som v kozmickej lodi nikdy nevidela. Ľudia, ktorí sa nachádzali v nádržiach vyzerali, ako by došlo k zastaveniu ich životných funkcií. Celé vnútro nádrže vypĺňala priezračná kvapalina. Zdá sa mi, že tamtí ľudia boli udržiavaní pri živote prostredníctvom hadičiek pripevnených k temenu hlavy."

Smutný a prázdny festival, ezoterický, až v peňaženkách hučí

Pravdupovediac, váhala som, či sa mám vybrať na festival ezoteriky aj tento rok.
- Načo tam ísť? - spýtal sa kamarát cez mail. - Aby som podporil určité skupiny, čo si týmto spôsobom robia biznis?
A ja som si mimovoľne spomenula na piesočkové hry malých detí „my sme praví reikisti a vy nie ste“, „nie, to my sme praví reikisti a vy nie ste“. „K tamtomu nechoďte, on nie je pravý reikista,“
povedal ďalší a zároveň za desať minút dávania energie pýtal toľko, až podstata práce s liečivou energiou zmizla v nenávratne a medzi pospolitým ľudom sa rozšírila nedôvera rýchlosťou a účinnosťou čierneho moru. Lenže pravidelný jesenný termín festivalu v PKO bola jedna z mála príležitostí, keď sa môžem stretnúť s ľuďmi, ktorých som minimálne rok nevidela.

Čáry v krajině (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť XXIV.)

Po Watkinsově smrti uveřejnili někteří členové klubu různé práce, pak však vypukla Druhá světová válka a zájem o ley-lines opadl, členové klubu zemřeli a vzrušující objev zmizel v zásuvkách a truhlách vdov, které nevěděly, co si s nimi počít. Teprve počátkem šedesátých let zájem o kuriózní čáry znovu vzplanul. Amatéři všech odvětví spojovali silnými čarami všechno možné a vznikly z toho nekonečné kombinace sítí a křižovatek. Celá Británie, jediná síť. Pravá věda odmítla. Když se chce, je možné, vem to čert, některa označení, kamenná nakupení, kaple a hrady spojit čarami. Co znamená ten nesmysl?

Stránky

Top