Holandský syndrom

Na svých cestách potkávám mnoho zajímavých lidí z celého světa. Potkal jsem třeba Itala odněkud z jihu Itálie, který pracoval v Montevideu, protože v Itálii by bez „známosti" (čti doporučení mafie) práci nedostal.Ptal jsem se ho jestli, je to u nich s mafií tak zlé, a on mi potvrdil, že je to tam stále horší a horší. V Buenos Aires jsem potkal i Španěla z Barcelony, který rovněž odjel hledat lepší život do Latinské Ameriky. V této souvislosti mě napadlo, že ještě před pár lety odcházeli Argentinci za lepším do Španělska. Dnes se vracejí a jdou s nimi i mnozí Španělé.

Skrytý význam čísel v numerológii - súvislosť s Tarotom

Osudové vibrácie čísel 1 až 22 číselne zodpovedajú zobrazeniam jednotlivých kariet Tarotu. Tarot je kartový systém, ktorý obsahuje 78 kariet a je rozdelený do dvoch častí. Ako ste sa v predchádzajúcich článkoch mohli dočítať podľa numerológie, ktorá vychádza z Pytagorovho učenia, na smerovanie osudu človeka majú predovšetkým vplyv vibrácie čísel 1 - 9. Pri odhaľovaní skrytých a osudových vplyvov sa však berie do úvahy aj význam čísel od 1 do 22 a v určitých prípadoch aj vyššie hodnoty čísel. Okrem kombinácie čísel, z ktorých sa výsledné číslo skladá, má každé číslo od 10 a vyššie svoj samostatný význam. Napríklad výsledná a na ambície poukazujúca vodcovská 8 sa môže skladať z dvoch veľmi intuitívnych a senzitívnych čísel ako sú 2 a 6 v čísle 26, ale aj s vodcovskej 1 a fyzickej 7 v čísle 17. Výklad vibrácie čísla 8 bude preto pri čísle 17 a 26 alebo samotnej 8 rozdielny.

Keď peniaze nesmrdeli ani biskupovi

Špecializovaný trestný súd vyšetruje obžalovaného Františka Mojžiša. Ako podnikateľ pripravil viac ako 23 tisíc ľudí o 130 miliónov euro. Mojžiš cez svoju dcérsku spoločnosť podporoval aj vtedy opozičnú Dzurindovu SDKU. Skrátka neprišiel ani banskobystrický diecézny biskup Rudolf Baláž. Biskupský úrad v Banskej Bystrici bol dokonca správcom Spoločnosti na podporu chudobných a chorých, na ktorú svojho času previedol svoj majetok František Mojžiš z obavy o svoj život a svoje peniaze, nakoľko mu išla po krku “slovenská mafia”.

LEBKA HVĚZDNÉHO DÍTĚTE

Ověřování možnosti mimozemského původu lebky objevené v Mexiku zabralo Lloydu Pyemu osm let jeho života. Zdali je či není podivný tvar lebky čistě jen bizarní, ale stále přirozenou lidskou deformací, nebo výsledkem křížení s mimozemským otcem, je stále otázkou. A nejnovější analýzy DNA jen přidaly na záhadnosti, která obklopuje tento abnormální nález. V malé vzdálené vesnici, stovky mil jihozápadně od Chihuakua v Mexiku, kolem roku 1930 zkoumala mladá žena jeskyně a těžební tunely, přestože ji rodiče varovali. „V jednom z uhelných těžebních tunelů,“ vysvětluje Pye, „našla lidskou kostru ležící na zádech. Z prachu trčela deformovaná ruka, která byla vedle kostry.“

Top