HAARP a Slovensko?

Predpokladám že sa na tomto fóre nenájde nikto kto by spochybňoval existenciu mikrovlnných zbraní typu HAARP. Podľa dostupných zdrojov na internete (každý si ich môže vygúgliť tisícky) HAARP je schopný:
1. ovplyvniť počasie, najmä zvýšiť množstvo zrážok
2. vyvolať zemetrasenie

Pokiaľ vychádzame z predpokladu, že mikrovlnné žiarenie vysielané systémom určitej vlnovej dĺžky pri dostatočnom výkone môže uvoľniť potenciálnu energiu nachádzajúcu sa v tektonických zlomoch, trhlinách a iných narušeniach zemskej kôry, a tým vyvolať v mieste pôsobenia zemetrasenie a taktiež vyvolať zmeny teploty vrstiev atmosféry a tým vyprovokovať masívne pohyby más vzduchu v atmosfére a zvýšiť množstvo zrážok.

Změny, Rozhodování, Manipulace

V letošním roce opět proběhne mnoho důležitých událostí. Někteří lidé mají v úmyslu dokončit změny, které v minulosti začali, a mají k tomu velikou příležitost. Rok dokončení je uzavřen a rok začátků se spustil. Záležitosti týkající se probuzení budou v letošním roce často řešeny. Ať již probuzení lidí, planety, ale také ve státních záležitostech a veškerých situacích, týkajících se běžného života. Probouzí se vše, včetně přírody. Pár dnů ještě potrvají zimní dny, ale teplé dny na sebe nenechají dlouho čekat.

Svojím činom vysiela odkaz bankám

WLWT - Cincinnati | Podobne ako iní Američania, aj Terry Hoskins mal už dlho problémy so svojou bankou. Ale on sa rozhodol ten problém riešiť úplne iným spôsobom. Hoskins hovorí, že celých desať rokov zápasil s miestnou bankou RiverHills kvôli svojmu domu v okrese Clermont, čo napokon skončilo tým, že banka sa rozhodla dom v hodnote 350.000,- dolárov zhabať a vydražiť. "Keď vidím, že im ešte dlžím 160.000,- dolárov a niekto sa rozhodne mi ho zobrať – nie - to som nemohol vystáť. A tak som sa rozhodol zdemolovať ho buldozérom", povedal.

Stránky

Top