Grécko pripravuje ďalšie protesty, ostrovy nepredá

ATÉNY | Grécko v piatok čaká ďalšia vlna protestov. Krajina sa zmieta v pouličných nepokojoch a štrajkoch už odvtedy, ako vláda priznala, že pre pokračujúcu finančnú a rozpočtovú krízu v krajine bude musieť pristúpiť k znižovaniu verejných výdavkov. Vo štvrtok vyšlo do ulíc Atén a Solúna asi 10 tisíc ľavicových demonštrantov. Na piatok aktivisti naplánovali aj protestné zhromaždenie pred parlamentom, kde sa očakáva, že poslanci za vládne Panhelenistické socialistické hnutie (PASOK) budú rokovať o balíčku ekonomických škrtov.

Thatcherová hrozila Argentíne jadrovým útokom

GUARDIAN | Bývalá britská premiérka Margaret Thatcherová počas vojny o Falklandy nútila francúzskeho prezidenta Francois Mitteranda, aby jej dal k dispozícii tajné kódy argentínskych, vo Francúzsku vyrobených rakiet, inak vraj zasype Buenos Aires strelami s jadrovými hlavicami. Tieto fakty sa uvádzajú v knihe psychoanalytika Aliho Magúdiho, ktorého francúzsky prezident pravidelne navštevoval v rokoch 1982 - 1984. Mitterand sa vraj zastrájal, že sa za to pomstí výstavbou podmorského tunela a Británia raz navždy stratí štatút ostrovného štátu. Mitterand sa mu údajne ospravedlňoval 7. mája 1982, že prišiel na stretnutie neskoro slovami: "Prepáčte. Ale musím urovnať istý spor so Železnou lady - tou Thatcherovou. Je to nemožná žena! Má v južnom Atlantiku štyri jadrové ponorky a vyhráža sa použitím jadrových hlavíc, ak jej nedám k dispozícii tajné kódy, ktoré môžu vyradiť argentínske rakety tak, že budú slepé a hluché."

Vše již bylo řečeno, Nevzdávejte se, Spojte své síly

Obnova všech pozic světelných a mimozemských lodí se ukazuje jako nejlepší možné řešení situace v těchto dnech. Stále je kolem velké množství lodí a důkazy přicházejí ze všech stran, i když jsou neustále popírány. Je to však jisté a je to tak. Přítomnost mimozemských lodí je skutečná. Situace na Zemi se velice přiostřuje. Všechno se prohlubuje a zrychluje. Situace se stávají neúnosnými, lidé se stále více bojí o svou budoucnost. Vše také velmi silně podporuje dlouhotrvající zimní období. Zima však již končí a brzy přijde jaro. Slunce se projeví jako silný životabudič a povede lidstvo do velmi pozitivních pocitů. Není ještě rozhodnuto, co a jak bude dále probíhat, vše se mění během hodin a minut, budoucnost se formuje takřka „na koleni“.

Sodomské chatrče a elita lidstva

Názor Jörg Lanz von Liebenfelse, publikovaný v roce 1905 (ve Vídni) v díle nazvaném „Theozoologie, tradice sodomských doupat a elektronových bohů“, se bez nesnází okamžitě přiřadil k nosné alternativě ideologie fašistického hnutí v Německu. Svoji specifickou teorii o původu nadřazené rasy, může být zajímavý hned v několika ohledech uceleného pátrání po možných souvislostech… Tento typický Rakušán nabyl totiž téměř téhož radikálního přesvědčení, co vítězná Entita při likvidaci Sodomy a Gomory: „V sodomských doupatech se mísilo lidstvo s lidoopy. Na rozdíl od mocné elektronové rasy bohů, množících se energii nikoli nepodobnou "elektřině". (Snad i ve skleněných nádobách s použitím elektronického systému.)

Stránky

Top