apríl 30th

ZÁHADNÝ SIGNÁL JE RÝCHLEJŠÍ AKO SVETLO

Rádiový signál prichádzajúci z ďalekého vesmíru zaznamenaný vedcami bočnou trajektóriou (sideways trajectory) sa pohybuje väčšou rýchlosťou ako svetlo. Tento divný jav je lokalizovaný niekde v blízkosti galaxie M82, prvý krát zaregistrovaný vlani v máji keď astronómovia v Jodrell Bank centre pre astrofyziku (blízko Macclesfieldu vo Veľkej Británii) sledovali hviezdny výbuch.

Zdá sa, že objekt vysiela rádiové vlny, ktoré sa ale nesprávajú podľa tradičných vzorcov aké poznáme z astronomických javov. Galaxia M82 (tiež známa ako Messier 82) je približne na RA 9h55m52.72s Dec 694050.30" (pre prípad, že by niekto chcel použiť astronomický vyhľadávací program alebo Messiera 82 vypátrať).

Globální oteplování vynáší: Al Gore si kupuje nové sídlo ačkoliv atmosférický CO2 není znečišťující látkou!

NWO se nám snaží namluvit, že je nezbytné platit "uhlíkovou daň" za to, že při svých běžných aktivitách vypouštíme do ovzduší znečišťující CO2. Proč by měl být atmosférický CO2 znečišťující? Odvždycky přece byl potravou pro rostliny. (A mimochodem, proč říkají "uhlíková daň"? Uhlík a CO2 jsou přece naprosto odlišné věci. To je, jako kdybychom vodě říkali vodík.) Pokus s klíčením semen fazolí (viz video 2 min.) v koncentracích 450 ppm a 1270 ppm CO2 ukazuje, že při koncentraci CO2 o 180% vyšší narostlo o 44% více biomasy!

advaitisté

stoupenci školy advaitské, kteří vycházejí z tzv. advaita védanta, filozofie velkého indického reformátora a filozofa Šankary (8. – 9. stol.). Slovo „advaita“ znamená „nedvojný“. A. považují za skutečno pouze absolutno. To znamená, že jejich názor je založen na zkušenosti, která dokazuje, že stvoření je emanací, a proto je druhotné; prvotní je vždy silové pole, v němž se uskutečňují projevy.

Stojí za to modelovať neobvyklé podmienky

KP.RU | Výskumníci z Harvardskej univerzity definovali, že ľudský zrak je schopný v neštandardných situáciách určité divy, - píše sa vo vydaní Science News. Vedci uskutočnili jednoduchý experiment: dobrovoľníkom umožnili preveriť ostrosť svojho zraku najprv prostredníctvom obvyklej tabuľky s písmenami a potom - „otočenej“ (od malých písmen zhora až k veľkým dolu). Ukázalo sa, že neočakávaný zvrat stimuluje organizmus, umožňuje rýchlo koncentrovať pozornosť – a vidieť lepšie ako obyčajne.

Stránky

Top