Dlžníci traste sa. Plánujú sa strážcovia peňazí a marka

BERLÍN | Nemecko má už pripravený prvý plán, podľa ktorého by sa mali riešiť problémy zadlžených európskych štátov a ich možné bankroty. Nemeckí vládni experti chcú okrem zníženia hodnoty štátnych dlhopisov a účasti súkromného sektora na splácaní dlhov, aby sa vytvorila špeciálna inštitúcia, teda Berlínsky klub. Ten by mal v prípade, že sa dlhy štátov nepodarí vyrieši, prevziať vládu nad financiami bankrotujúcich krajín.

UFO v Číně: zpožděny a odkloněny lety!

Neidentifikovaný létající objekt přerušil ve středu pozdě odpoledne leteckou dopravu v Číně nad provincií Zhejiang, v hlavním městě Hangzhou, oznámila to ve čtvrtek místní správa. Letiště v Xiaoshananu bylo uzavřeno poté, co bylo zaznamenáno UFO asi kolem 21 hodiny a některé lety byly přesměrovány do měst Ningbo a Wuxi, oznámil to mluvčí letiště, který odmítl být jmenován.

GERMÁNSKÁ NOVÁ MEDICÍNA DR. HAMERA IV.: Rakovina se léčí sama

Dr. Hamer, který se díky úmrtí svého syna a vlastnímu onemocnění rakovinou intenzivně zabýval tématem vzniku rakoviny, poznal, že existuje příčinná souvislost psychicky-duševních konfliktů s rakovinou.
Jako primář bavorské rakovinové kliniky mohl své poznatky prověřit a potvrdit na tisících pacientů.
Místo patřičného uznání však dostal výpověď.

Top