Podrobná mapa OBLASTI ROPNEJ KATASTROFY s informačnými vrstvami + VIDEO!

Zdravim,
na tejto stranke http://www.ustream.tv/recorded/8014610
je to iste video, ake streamuje google na svojej stranke
http://www.google.com/crisisresponse/oilspill/
Vsimol som si, ze to vobec nie je streamovane nazivo. Ale den je tam
1. 7. 2010, co vlastne znamena, ze to je dva tyzdne stare. Este sa mi zda, ze sa vkuse opakuje len nejaka sekcia dookola. Ako keby bol stale pustany ten isty niekolkominutovy zaznam.
TM

Svetové banky v očakávaní krízy: „Rútime sa do priepasti!“

THE NEW YORK TIMES | Okrem krízy štátnych dlhov nad bankami visí ešte jedna hrozba: v najbližších dvoch rokoch budú musieť vrátiť alebo predĺžiť krátkodobé úvery. Podľa The New York Times ich celková výška sa vyčísľuje v biliónoch dolárov. „Európska centrálny banka (ECB), Bank of England a MMF nedávno varovali pred budúcou krízou, najmä v Európe, kde sa bankám aj bez toho iba veľmi ťažko darí pritiahnuť peniaze,“ píše Jack Ewing.

Znovuzrození Alchymie V. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť XXXXI.)

Staré civilizace tyto substance používaly nejen jako ingredience prodlužující život vybraných osob, ale především jako nosný princip některých mystérií, kterými museli procházet králové, adepti na nejvyšší kněžské úřady a další vybrané osobnosti, než mohli převzít vysoké funkce pro něž byli vybráni. Všeobecně se jednalo o proces zasvěcení adepta do vyššího stavu vědomí během několikastupňových obřadů. V průběhu posledního stupně zasvěcení, kterému se říkalo „mystéria znovuzrození“, prošel adept nejen přestavbou svého těla na molekulární úrovni (obnovení původní matrice DNA), ale současně i přestavbou všech úrovní svého vědomí. Pokud měl adept příliš poškozenou a degenerovanou DNA, nebo se během předcházející etapy zasvěcení důsledně nezbavil negativní energie, v lepším případě zešílel, v horším případě zemřel. Adeptů, kteří neuspěli v závěrečné fázi zasvěcení, byla prý až jedna pětina.

Stránky

Top