ÚNIK ROPY SPOLEČNOSTI BP JE KATASTROFA ZLOČINNÉ ELITY KAPITALIZMU SE ZÁMĚREM DEPOPULACE A K ZASTAVENÍ MIMOZEMSKÉHO ODHALENÍ

Od nezávislých investigativních reportérů se vynořují důkazy, které naznačují, že „únik“ ropy v Mexickém zálivu může být úmyslná událost „tajné operace“ v žánru kapitalizmu s „enviromentální válkou“ za účelem zničení životního prostředí v Mexickém zálivu a východního pobřeží Spojených států a zapříčinění ekonomických a sociálních těžkostí populaci a možné fyzické evakuace do táborů FEMA spravovaných společností Halliburton v zastoupení mezinárodní sítě válečných zločinů. Samotný Halliburton je podle vynořivších se důkazů v prvotním podezření na tajnou operaci nějaké mocné skupiny.

Skutočne musíme ísť do dôchodku ako 70 roční?

Pred pár dňami vyšiel v denníku Pravda článok o tom, že do dôchodku pôjdeme starí ako Matuzalem (podľa biblie Noemov starý otec, ktorý sa podľa legendy dožil niekoľko sto rokov veku). Ja som sa vtedy rozhodol, že na túto tému už nenapíšem nič. Názor som zmenil po tom, čo rovnakú tému rozoberali včera v hlavnej spravodajskej relácii TV Markíza, v Televíznych novinách. Ja som ešte mladý a mám prakticky celý život pred sebou, ale tieto vyslovene zavádzajúce informácie, ktoré novinári prezentujú ako holú skutočnosť cez ústa kadejakých analytikov a s podporou politikov, byrokratov ma už vážne vytáčajú. Ale prejdime k veci.

XVIII. Ani vědcům nelze věřit... všechno

Celá řada případů, například podvod ve výzkumu kmenových buněk zveřejněný jihokorejským vědcem Hwangem, ukazuje, že ve vědecké práci se podvádělo a podvádí a že je třeba dbát na přísná etická pravidla.

Top