GERMÁNSKÁ NOVÁ MEDICÍNA DR. HAMERA V.: Zuby – proč nám připravují problémy

Nová medicína je přírodní věda jako fyzika, chemie nebo biologie, a proto vyžaduje precizní diagnostickou práci, dokonce daleko více než u dřívější „školní medicíny” založené na symptomech. Je založena na 5 empiricky nalezených biologických přírodních zákonech, přičemž ji lze aplikovat na každý jednotlivý případ smysluplného biologického zvláštního programu u lidí a savců v přísně přírodovědeckém smyslu - tedy též na naše tzv. „zubní nemoci“.

IDEME DOMOV, A TO VŠETCI - A TOTO LETO ROKU 2010 SME UŽ VEĽMI, VEĽMI BLÍZKO...

Tento rok 2010 sme tu mali niekoľko „výnimočných“ udalostí...
Čo ich spája?
INTENZITA.
Myslím tým niečo, čo skutočne „prekračuje medze“ - jednoducho: neboli sme na to zvyknutí... Poviem to takto: vnímam to v sebe samom, ako čosi mimoriadne, čosi, čo p r e s a h u j e bežnú skúsenosť. Takým bolo zemetrasenie na Haiti, ale aj výbuch sopky na Islande, ktorý zastavil na niekoľko dní leteckú dopravu. A takou je aj „nezastaviteľná“ ropná škvrna v Mexickom zálive... Takými boli záplavy v strednej Európe a na Slovensku – pršalo skutočne „mimoriadne“ dlho.

XIX. Srbskí lekári dávali zbytočnú chemoterapiu. Za províziu!!!

Belehrad | Srbská polícia zatkla vo štvrtok viacerých lekárov pre podozrenie z toho, že podávali pacientom vrátane detí nepotrebnú chemoterapiu, aby od farmaceutických firiem zinkasovali vysoké provízie. Vo väzbe skončil v stredu riaditeľ belehradského onkologického ústavu a šesť ďalších ľudí, lekárov a zástupcov farmaceutických firiem, a podľa správ nie sú vylúčené ďalšie zatknutia.

„PSYCHO“ a syndróm „UFF“

Ako huby po daždi sa nám rozrastajú združenia a spolky „so serióznym prístupom“ k hraničným javom. Dajú hlavy dokopy – a je to! Buď zistia, že niečo JE pravda, alebo je to blud. Napíšu o tom správu. Kedysi ľudia zbierali známky a pivné tácky, dnes je IN potierať šarlatánstvo a zavádzanie – skrátka nadšenecký, úprimný a nezištný hon na čarodejnice – Vy ešte nie ste v nijakom Klube? Prichádzate o veľa, je tam totiž množstvo „bádateľov“ zjavne sa topiacich v šírke PRAVDY a ich vlastnej úpornej snahe vtesnať ju do hraníc toho, „čo sa dá dokázať, alebo vyvrátiť“. Je to ako o tej žabe, ktorej by jednoducho pukla hlava už len pri predstave, že existuje niečo viac, než jej rodná mláka!

Top