T. G. M. - Umelo živené oslavovanie prvého československého prezidenta dnes vyvoláva úsmevy

"Po roku 1945 bol kult Masaryka v plnej miere obnovený a do škôl a na úrady sa vrátili jeho portréty, busty a sochy. Paralelne sa však pestoval aj kult J. V. Stalina a „prezidenta-budovateľa" Edvarda Beneša. Chaos a zmätenosť v „autoritách" sa ukázala naplno počas troch rokov víťazného postupu komunistov zakončeného uchvátením politickej moci vo februári 1948. Masaryk bol tak jednoducho zaradený do nového panteónu spolu s pestrou škálou diktátorov, štátnikov a politikov, často s protichodnými ideovými východiskami a politickými názormi."

Google a YouTube cenzurovali slovné spojenie "Obama Deception"

Dokument Alexa Jonesa s názvom "Obama Deception" sa stal na poli internetového vyhľadávania veľmi populárnym. Zaradil sa totiž v "google trends" hneď na prvé miesto najvyhľadávanejších fráz vôbec! Podotýkam, že sa jedná o to prvé miesto, kde sa zvyknú objavovať zvyčajne koncernové celebrity. Táto priečka bola však evidentne tŕňom v oku „vyšších kruhov“ a tak zavládol tvrdý cenzor. "Podvod menom Obama" na prvom mieste z "google trends" náhle zmizol a nielen to. Svoje si odniesol aj samotný dokument s 6 a pól miliónom pozretí (v plnej kvalite a verzii) na YouTube – ktorý bol ilegálne odstránený po hackerskom napadnutí...

iPhone 4 je rovnakým fiaskom ako Vista, tvrdí Turner z Microsoftu

VAT | Ako býva zvykom, dve, navzájom konkurenčné firmy, sa osočujú takmer vždy, keď na to majú príležitosť. A tú si nájdu. Z úst jedného z oblastných riaditeľov Microsoftu sa aktuálne ozvali tvrdé slová na účet Applu. Podľa neho je iPhone rovnakým nepodarkom ako systém Vista. Meno Kevin Turner nebolo na verejnosti veľmi známe. Doteraz. Na konferencii Worldwide Partner Conference, ktorú Microsoft organizuje pre svojich partnerov každý rok, sa postaral o rozruch a mnohých svojim vyjadrením zaskočil. "Chcem vás uistiť, že Windows Phone 7 budete môcť používať a neobávať sa pritom ako telefón držíte."

„Ani o mne nevie nikto všetko...“

Miroslav Karlík je odborník na problematiku UFO, ufológ so zdravým kritickým pohľadom na skúmané javy. Už takmer dvadsať rokov vedie trnavský UFO-klub a je v kontakte i s ďalšími bádateľmi v tejto oblasti.
"Od doby čo som sa naučil čítať som veril, že na tých hviezdach hore žijú ľudia tak ako my. To sa nesie mojím celým životom a vlastne neviem povedať prečo."

Top