Slováci majú najdrahšie hypotéky

PRAVDA | Fín zaplatí pri hypotéke na bývanie v priemere o polovicu nižší úrok ako Slovák. Spomedzi 16 krajín platiacich eurom sú na Slovensku úroky pri pôžičkách na bývanie najvyššie. Majitelia hypoték na Slovensku preplácajú bankám pri financovaní bývania viac ako ich kolegovia v Nemecku, Francúzku aj Španielsku. Najlacnejšie úroky majú pritom Fíni. Slováci majú súčasne najnižšie zárobky.

Znovuzrození Alchymie VII. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť XXXXIII.)

Alchymistům je dávno známo, že lze cestovat časoprostorovým kontinuem tak, že se jistou skupinou „exotických substancí“ aktivuje rozpad (anihilace) hmoty a uvolněná energie neelektromagnetického typu (energie Zero) vytváří rotující energetický vír otevírající tunel v časoprostoru, kterým lze cestovat v čase i do velmi vzdálených oblastí Vesmíru. Od technologie Montauk se tato technologie odlišuje v podstatě pouze používáním již zmíněné „exotické hmoty“, takže je i technicky jednodušší a snáze dostupná. Aktivní roli při tom hraje jednak energie uvolňovaná ze zmíněného exotického materiálu, jednak vlastní vědomí cestovatele, které určuje polohu cíle, rychlost rozevírání časoprostoru a intenzitu rotujícího paprsku energie.

Jak bylo na dovolené

Zachtělo se nám italských pláží, tak jsme si vyjeli. Vzhledem k nejmladším členům rodiny do osvědčeného blízkého Bibione. Bylo to fajn, poněkud horko, ale k moři to patří. Všichni si nasbírali opálení a vitamín D podle svých představ, přístup k slunění byl individuální. Někdo alchymisticky procházel od faktoru 50 až k faktoru 6, někdo byl celou dobu na 50, někdo si přes to dával ještě tričko, někdo kašlal na faktory...

Top