Hul 2010 - piktogram už po tretí krát!

Piktogram v obci Hul sa objavil po rokoch 2007 a 2008 už tretí krát. Obyvatelia sú už na to viac menej "zvyknutí" a kruh nebol nejako extra došliapaný, cesty k nemu viedli len dve. Piktogram objavil pán z obce Hul v sobotu ráno, dátum vzniku predpokladáme na piatok 9. 7. 2010. Piktogram je pomerne rozsiahly, a z cesty je prakticky neviditeľný, pretože je na miernom svahu. Výchylku magnetického poľa sme síce nenamerali, no piktogram je krásne rovný a presný, čo možno krásne vidieť aj na jednej 33 metrov dlhej ceste. Zaujímavý je znak pripomínajúci Π (pí) v jednom kruhu. Toto Π je však zrkadlovo otočené oproti tomu ako ho poznáme.

Robert Kiyosaki: „Doporučuji zlato a stříbro“

Co tedy s penězi dělat? Kam nyní investovat? Do nemovitostí?
Ne, určitě ne, nemovitosti jsou ještě nebezpečnější. Lidé totiž nejsou finančně dostatečně vzdělaní, aby do nich správně investovali. Proto říkám, že každý by měl investovat nejdříve do svého finančního vzdělání, a teprve potom investovat peníze. Ale kdo chce hned investovat peníze, tomu doporučuji zlato a stříbro, hlavně stříbro. To v současnosti radím i finančně velmi vzdělaným lidem. V dalších pěti až deseti letech to prostě bude tou nejlepší investicí.

Na Mesiaci nikto nie je – no kto tu potom signalizuje?

KP.RU | Nie je to dávno, čo NASA zverejnila «výpovede» členov posádky «Apollo-17». Táto expedícia bola na Mesiaci posledná. V roku 1972 sa jej zúčastnili E. Cernan a H. Schmitt. R. Evans zostal v orbitálnom module. Ešte keď sa nachádzali na obežnej dráhe všetci spolu, podali správu o podivných fotobleskoch spozorovaných na povrchu. Vraj rozlišovali svetelné škvrny a pásy vrátane tých, čo sa pohybovali. Keď sa Schmitt a Cernan vylodili, uvideli jasnú žiaru nad najbližším kráterom. Akoby z neho tryskala svetelná fontána.

Psychonaut John Lilly IV.

Když se vrátil do Spojených států, žil ve stavu vědomí, který nazval „Alternity“ (slovní hříčka odkazující k propojení stavu věčnosti - eternity - a změněných stavů vědomí - alterned states). Byl to stav charakteristický vědomím, že pro Já jsou otevřeny všechny myslitelné možnosti. V té době se (na party Alana Wattse v Hollywoodu) seznámil se svou družkou na dalších 15 let, Toni Ficarotti. Když ji prvně spatřil a prohlédl si její auru, zeptal se jí: „Kde jsi byla a co jsi dělala posledních 500 let?“ Toni odpověděla, „Absolvovala jsem trénink. Teď jsem tady.“

Top