Dopad mimozemské existence na náboženství

U převážné většiny badatelů UFO se často objevuje otázka: „Jestliže existuje utajování UFO, jaké jsou k tomu důvody?“ V minulosti se uvádělo množství důvodů, proč byla před lidmi realita UFO držena pod pokličkou. Politické, ekonomické a sociální dopady, všechny hrají svou roli, ale jaký by byl účinek na náboženství, kdyby se oficiálně oznámilo, že byl nalezen a dokázán důkaz pro existenci mimozemské inteligence? A co kdyby se takové prohlášení učinilo přes noc?

Baktéria, ktorá „oplodnila“ Zem

KP.RU | Vedci objavili jednoduchý mikrób, ktorý je prameňom biologického života nielen na Zemi, ale aj vo Vesmíre. Vedci z brazílskeho Rio de Janeiro uskutočnili sériu experimentov s baktériou Deinococcus radiodurans a prišli k úžasnému záveru: tieto organizmy sú „osivom biologického života“.

Architekti vesmíru II. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť XXXXV.)

Pokud by zde předkládaná fakta použil spisovatel vědecko-fantastických románů, mohl by napsat knihu, jejíž děj ve zkratce by mohl být následující. Před několika miliony let bylo rozhodnuto Nejvyšší Radou vyzkoušet nejnovější poznatky superarchitektonických a genetických technologií v prostoru hvězdy na okraji Galaxie.

Top