Robert Kiyosaki: Korene krízy

V auguste 2007 ohlásil krach jeden z najväčších amerických poskytovateľov hypoték American Home Mortage, BNP Paribas vyhlásila, že v dôsledku problémov s americkými menej bonitnými hypotékami nie je schopná zhodnotiť aktíva vo výške 1,6 miliardy eura a svetom sa začala ticho šíriť panika. Bankový systém sa začal otriasať. To dalo do pohybu dominový efekt, ktorý do dnešného dňa hrozí kolapsom celej svetovej ekonomiky.

OBAMŮV PORADCE ŘÍKÁ, ŽE ZDOKUMENTOVANÉ PŘISTÁNÍ UFO/ET V AMERICKÉM KAPITOLU „by mohlo destabilizovat společnost“

Willbur „Will“ Allen, bývalý zaměstnanec Bílého domu a inženýr Air Force One za vlády prezidentů Ronalda Reagana, George Bushe a Billa Clintona, uvedl, že Everett Bellamy (odborný asistent děkana georgetownského právního centra) zastupující Johna Podestu, který je členem fakulty v georgetownském právním centru a bývalým náčelníkem štábu Bílého domu za prezidenta Clintona (1998-2001) a předsedá Obamovu tranzitnímu týmu mu řekl, že častá UFO a mimozemšťané a jejich přelety a přistání na americkém Kapitolu, které je Allen schopen fotograficky zdokumentovat za pomocí vysoké rozlišovací schopnosti by mohly, kdyby byly veřejně rozšiřovány, „destabilizovat společnost“ a naléhal na Allena, aby upustil od svých aktivit dokládat tyto přelety a přistání UFO/ET.

Fidesz chce školské výlety v období výročia podpisu Trianonskej zmluvy, ktorá vraj "Maďarov o tieto územia pripravila"

BUDAPEŠŤ | Maďarská vládna strana Fidesz predkladá do parlamentu návrh zákona, ktorý zabezpečí financovanie programu školských výletov do oblastí v susedných krajinách, ktoré kedysi patrili Uhorsku. Program má tiež zabezpečiť výmenné pobyty medzi maďarskými školami v zahraničí a v Maďarsku. Podľa Pokorného exkurzie majú žiakov oboznámiť so súčasným životom Maďarov na týchto "bývalých" územiach!

Jak je to s radary, kruhy a dírami

"Nechápu, proč pořád obhájci klimaterorismu typu Verthandiho tvrdí, že kruhy kolem radarů jsou naprosto neškodné a že naše teorie jsou fyzikálně nemožné nesmysly, případně se je snaží vyvrátit jakýmisi bludy o interpolacích dat. Věc se má ale úplně jinak, takže teď čtěte a pak už mlčte: Kromě své původní funkce, která se využívá jako zástěrka pro veřejnost, je radar používán jako vysílač vysokoenergetických paprsků určených k ohřevu vybraných sektorů atmosféry. Určitě namítnete, jak se toho dá dosáhnout - snadno. ty vaše slavné elevace jsou totiž přesně tím prostředkem - úhel vysílání totiž určuje výšku bodu působení a vzdálenost od radaru. Správný směr se pak jednoduše získá vysláním pulsu ve správný čas a ve správném úhlu do stanoveného cílového prostoru.

Top