Lekári analyzovali zdravie tých, ktorí sa trvale sťažovali na zlú náladu

BLOG.KP.RU | Podľa výsledkov výskumu, ktorý trval 17 rokov, vedci z Lekárskej fakulty University of Massachusetts prišli k záveru, že ľudia, náchylní k depresiám, sú v starobe vystavení väčšiemu riziku rozvoja demencie – až o 70%. Tento výskum je najdlhší zo všetkých predchádzajúcich. Zúčastnilo sa ho 949 ľudí bez príznakov slabomyseľnosti, ktorým bolo ku koncu experimentu v priemere 79 rokov. Na depresiu v začiatkoch experimentu sa posťažovalo 125 ľudí (13%).

Winston Churchill „se bál paniky ohledně UFO“

THE DAILY TELEGRAPH | Podle nově uvolněných tajných materiálů a tajných spisů byl Winston Churchill obviněn, že nařídil utajení setkání mezi UFO a letadlem RAF za druhé světové války, protože se bál „paniky“ a ztráty víry v náboženství. Ministerský předseda za válečného období údajně zakázal podávat zprávy o tomto incidentu mimo anglické pobřeží a to na 50 let. Bylo mu řečeno, aby vydal tento příkaz během setkání s generálem Dwightem Eisenhowerem, velitelem spojeneckých sil v Americe během druhé části války.

Šlehání bouřkového mraku / Mrak jako květák

Tuhle jedu z práce, jasná obloha, a koukám, a přesně nad náměstím v ČB, velmi nízko, se vznáší obrovský bílý mrak "kumulus", vaří se a přibývá. Taky žlutý spodek, bílý vršek. Dělají bouřku přímo nad náměstím? Vypadalo to hrozivě, ale lidé si vůbec nevšímali... Foťák bohužel nebyl po ruce, škoda, byla by to pěkná fotka, mrak a historické budovy... Když dojedu domů, mrak už je slušně velký, ale z dálky už není jeho existence tak zarážející. I když... jaký je důvod, aby se z ničeho nic vytvořil takový obrovský mrak? Přirozený důvod to není, zajisté. Nějakou dobu šlehali, mrak ještě rostl. Taky ho pokropili chemtrails. Pak se začal rozpadat. Jako když šleháte šlehačku a přešleháte... tak se to rozteče. Za pár dalších nebylo po "bouřkovém" mraku ani památky, zůstala jen ucouraná obloha potahovaná chemtrails. Celá akce trvala tak hodinku.

Stránky

Top