PARANORMÁLNÍ JEVY A ZVÍŘATA 1.

V tomto článku si uvedeme několik ukázek z knihy Ernesta Bozzano. Tento italský parapsycholog píšící francouzsky ve svém díle shromáždil množství pozorování o tom, že kromě známé skutečnosti předvídání hrozících atmosférických katastrof, zemětřesení, vulkanických erupcí apod. nebo smrti člověka (psi tzv. "vyjí na smrt"), jsou zvířata schopna vnímat projevy tzv. „strašení“, zjevení a ostatní paranormální jevy podobně jako lidé. V mnoha případech zvířata dokonce člověka svým chováním (projevy strachu) teprve upozorní na probíhající jev. Autor z těchto pozorování vyvozuje, že nejen člověk, ale i zvířata mají duši, která přežívá zánik fyzického těla.

TAJNÉ DEJINY SLOVENSKA časť IX.: Sloveni - najgermánskejší Germáni 2. časť

„Odvíjať pôvod a rozšírenie Slovanov, nositeľov haploskupiny R1a, od málopočetnej skupiny pokorných roľníkov žijúcich v močaristých oblastiach, je nielenže logický nezmysel (močiare a roľníčenie nejde veľmi dokopy), ale priam osudový omyl historikov konajúcich na politickú objednávku, vrátane ich dôverčivých nasledovníkov. Omyl, z ktorého boli exaktne usvedčení pomocou DNA, omyl, z ktorého by mali veľmi rýchlo vycúvať, pretože im už zakrátko nebude nik veriť.“

2. Prebuďte sa!

Ľudia, prebuďte sa z oloveného spánku! Poznajte to nedôstojné bremeno, ktoré nesiete, a ktoré ťaží milióny ľudí nevýslovne húževnatým tlakom. Odhoďte ho! Je hodné nosenia? Ani na jednu, jedinú sekundu!
Čo obsahuje? Prázdne plevy, ktoré sa placho rozptýlia pred dychom Pravdy. Vyplytvali ste čas a silu pre nič. Roztrhnite preto putá, ktoré vás zdržujú, a buďte konečne voľní!
Človek, ktorý zostane vnútorne spútaný, bude večne otrokom, aj keby bol kráľom.

Sedm strážců kyberprostoru drží klíče k světovému internetu

DigiWeb.iHNed.cz | Možná jste už slyšeli zvěsti, které se poslední měsíc šíří internetem, o lidech, kteří by mohli "vypnout" internet v případě kritického kybernetického útoku. Všechno je trochu jinak, ale lidé, kteří v případě potřeby mohou ovládnout internet opravdu existují. Zmíněné zvěsti se ukázaly být velmi přehnané, ale v současnosti skutečně existuje sedm osob, které drží klíče k internetu. Jejich úkol je však trochu jiný. V případě katastrofického kybernetického útoku budou mít tito lidé za úkol celosvětovou internetovou síť opět "rozpohybovat".

Stránky

Top