O ANNUNAKI

V posledním příspěvku a rozhovoru z letošního úspěšného kongresu UFO v Nevadě vám představíme osobnost, kterou charakterizuje neuvěřitelně široký rozhled o světě, ve kterém žijeme, bohaté znalosti historie a hlavně srdečné a vstřícné vystupování na veřejnosti. Neil Freer je filozof, autor, básník, renesanční člověk a spolupracovník Arlingtonova Institutu. Je též odborným poradcem pro vedení exopolitické organizace. Má vzdělání v anglickém jazyce, filozofii a psychologii. Organizoval též kurzy na školách o filozofii a historii náboženství a má za sebou mnoho přednášek a více než 300 rozhlasových a televizních rozhovorů. Neil je autorem knih “Breaking the Godspell “, „God Games: What do you do forever? “ a v loňském roce vyšla třetí kniha pod názvem “Sapiens Rising: The view from 2100 “. Tuto knihu vlastní kromě jiných například manželé Obamovi, M. Gorbačov, Dalajláma, papež Benedikt, prezidenti Clinton a Carter. Jako filozof, futurista a člověk Neil Freer říká:

Je Reiki bezpečné?

Reiki je jednoduché. Reiki je dostupné každému bez zvláštního nadání. Reiki je účinné. Reiki je cesta, jak naplnit svou potřebu být druhým i sobě užitečný. Ale je Reiki také bezpečné? Od dob, kdy přišla tato škola do české kotliny, takřka masově roste počet zasvěcených. Občas někdo reptá, že má s Reiki špatnou zkušenost, ti úspěšnější zase vysvětlují, že Reiki zesiluje vše, co člověk v sobě nosí a tudíž zesiluje nejen to dobré, ale i to špatné. Jinak vcelku vládne nadšení nad tím, jak je s Reiki všechno mnohem snažší a co všechno se zasvěcenci otevře.

Kam vedie most Bélu Bugára

Naša menšinová nacionalistická strana SMK sa rozdelila. Vznikla druhá menšinová politická strana s premysleným názvom Most-Híd. Do jej čela sa postavil B. Bugár, pokúša sa ho podporiť náš bývalý veľvyslanec v Maďarsku Rudolf Chmel. Od prvých dní sa hovorilo aj o záujme Nemaďarov vstupovať do tejto strany. Kdesi sa kalkulovalo a kalkuluje s tým, že B. Bugára doteraz mnohí ľudia pokladali - dnes práve na rozdiel od P. Csákyho a M. Duraya - za zmierlivého, pokojného a dobromyseľného politika, niektorí oceňujú jeho kresťanskú orientáciu, v časti obyvateľov mal a má spomedzi politikov SMK, ba aj v širšom slovenskom politickom prostredí (z menovaných) jednoducho najlepšie meno. Nedávny prieskum priniesol údajne výsledok, podľa ktorého by sa Most dostal už do nášho parlamentu. Potom by sme tam mali dve menšinové, výrazne promaďarsky (lepšie povedané protislovensky) orientované politické strany.

Top