Cedulky

Krátky film, v originále nazvaný "Signs", o dvoch mladých ľuďoch a ich láske cez okná kancelárií. Na YouTube mal 4.000.000 zhliadnutí...

Architekti vesmíru VIII. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LI.)

Návrh byl přijat a Enki spolu se svou sestrou Ninhursag na své základně v Abzu (pod rovníkem v Africe) vytvořili Člověka s využitím svých vlastních genů. ("I učinil bůh Člověka k obrazu svému"). Stvoření Adama je zachyceno na akkadském pečetním válečku. Podle mezopotamských bájí v tom byl háček - tento první člověk - se nemohl sám rozmnožovat (jako to nejde u mezků a mul), takže jeho chov byl náročný. Následovaly další genetické zásahy až vznikl Adapu (Adam), Homo sapiens (cromagnonec) se schopností se sám rozmnožovat. Ten se začal z Afriky šířit po zemi.

Bratislava nie je Slovensko

V augustovom vydaní mesačníka Extra plus je zverejnený rozhovor s predsedom Slovenského Hnutia Obrody Róbertom Švecom. My vám ho prinášame v plnom znení.
Slovenské Hnutie Obrody (SHO) je občianske združenie, ktoré sa snaží prebúdzať a prehlbovať národné povedomie a vlastenectvo Slovákov. Na jeho čele stojí mladý, vyštudovaný politológ z Nitry – Róbert Švec. Pre Slovensko je dobrým znamením, že popri občianskych združeniach rozličných modrých a svetoobčianskych farieb existuje a činí sa aj takéto, zväčša mladé spoločenstvo inteligentných ľudí so samostatným názorom na problémy nášho národa a sveta, v ktorom žijeme. Róbertovi Švecovi sme položili niekoľko otázok.

GERMÁNSKÁ NOVÁ MEDICÍNA DR. HAMERA XIII.: Těhotenství, porod, dětské nemoci a očkování z pohledu Nové medicíny

Smysluplný biologický zvláštní program přírody, objevený dr. Hamerem, je program, který funguje nejen u tzv. nemocí, nýbrž u všech organických pochodů. Platí i u těhotenství a porodu. Tyto nejsou žádnou nemocí, nýbrž obsahují rovněž prvky těchto zvláštních programů. V prvních třech měsících těhotenství se tělo nachází ve fázi „sympatikotonie“. Plod v děloze odpovídá vnitřnímu zárodečnému plátku a proto dochází k množení buněk, jelikož zárodek musí růst. Také v prsou matky dochází k množení buněk (tedy vlastně jakýsi druh „rakoviny prsu“): mléčné žlázy rostou ve smyslu přírůstku buněk.

Top