4. Vzostup

Nezaplietajte sa do sietí, vy, ktorí túžite po poznaní, ale sa staňte vidiacimi! Prostredníctvom večného zákona na vás tlačí nezmeniteľná nutnosť odpykania, ktorú nikdy nemôžete preniesť na niekoho iného. Čo ste si na seba uvalili svojimi myšlienkami, slovami a skutkami, nemôže vyriešiť nikto iný ako vy sami! Uvážte, že inak by bola Božská spravodlivosť len prázdnym zvukom, s ktorou by sa aj všetko ostatné zrútilo do trosiek.

Architekti vesmíru IX. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LII.)

Stvoření člověka potvrzuje i moderní věda. Vědci, kteří zkoumali druhý lidský chromosom, zjistili, že na něm mnoho DNA změn vzniklo v relativně krátkém časovém úseku. Od té doby se změny na tomto chromosomu objevovaly jen zřídka, navíc jsou co do rozsahu jen nepatrné. Pro teorii vývoje lidstva respektující nové poznatky se vžívá termín „teorie přerušované rovnováhy“ a znamená, že změny se fakticky udály jako série skoků oddělených dlouhými periodami statického klidu. Za nový pohled na naši minulost vděčíme Evanu Eichlerovi, docentu genomiky na University of Washington v Seattlu, který si posvítil na duplikované DNA sekvence na druhém lidském chromosomu, a který porovnal tyto sekvence s odpovídajícími úseky v genomu opic starého světa.

Po tvári Ježiša Krista sa objavil aj Svätý grál

KP.RU | Podobu legendárnej nádoby uzreli nadšenci na obrázku zo zľahnutých klasov obilia, ktorý vznikol vo Wiltshire – vedľa záhadných megalitov v Avebury | Steve Alexander - známy britský bádateľ piktogramov vytvorených na zľahnutých rastlinách - a odborníci z jeho okruhu nepochybujú: na poli vo Wiltshire vznikol obraz Svätého Grálu – čaše, z ktorej pil Ježiš Kristus víno pri poslednej večeri. A do ktorej (to je už ale mytológia) niekto nabral krv po jeho poprave.

Mad World (titulky CZ)

Pieseň "Mad World" pôvodne zložila už v roku 1982 kapela "Tears for Fears" a stala sa hitom. V roku 2002 ju Gary Jules a Michael Andrews upravili pre soundtrack do filmu Donnie Darko. Pieseň sa opäť stala hitom a nadlho obsadila prvé miesto v britskej hitparáde. Niekedy naozaj stačí pár slov...

Stránky

Top