Mesiac sa zmenšuje a praská (+VIDEO)

NASA | Mesiac sa zmenšuje. S týmto názorom, či zistením prišli vedci z NASA. Objavili totiž trhliny podobné takým, ako sa objavujú po masívnych zemetraseniach. Vedci tvrdia, že to dokazuje zmenšovanie Mesiaca, ktorého centrum sa ochladzuje. Potvrdzovať by to malo teóriu jeho vzniku. Podľa trhlín vedci vypočítali, že sa Mesiac mohol zmenšiť o približne sto metrov, takže vylučujú, že by si to ľudia mohli všimnúť voľným okom.

Učitelia z kozmu

Súčasné ľudstvo vo svojej nesmiernej spupnosti je presvedčené, že jeho zástupcovia ako prví objavili Ameriku, klonovanie, genetické inžinierstvo, lietadlo, atómovú bombu. Ale to všetko tu už kedysi dávno bolo. Ľudstvo, ako čoraz jasnejšie odhaľujú poznatky zbavené náboženských a historických dogiem, ide ustavične rovnakou cestou: túžby po moci, bohatstve a sláve...

Architekti vesmíru X. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LIII.)

Anunakové byli nebo spíše jsou, podle překladů klínopisných tabulek Z. Sitchinem, obyvatelé planety Marduk, kteří před mnoha lety (údajně před 450.000 lety) přišli, dnes bychom to mohli nazvat invazí, z planety Marduk na Zemi. V sumerských klínopisných textech jsou popsáni jako dobře vyvinuté lidské bytosti, vypadající podobně jako větší lidé - v průměru 3-4 metry vysocí.

Stránky

Top