I. Astromedicína versus vedecká medicína 17. časť + LEV

Motto: „A ukázal mi potok čistej živej vody (plodová voda...),
svetlý ako krištáľ (skutočne sa mu svojou farbou podobá),
tečúci z trónu Božieho a Baránkovho (veľký a malý krvný obeh...).
V prostriedku potom rínku jeho (maternica...)
z oboch strán potoka bolo drevo života (ľudský plod...),
prinášajúce dvanásť druhov ovocia (detí),
na každý mesiac vydávajúc ovocie svoje (ľudí v znameniach zverokruhu...)
a lístie svoje pre zdravie národov (placenty...)“
Zjavenie sv. Jána, - kapitola 22:1, 2

Koncom 60-tych rokov minulého storočia som začal písať knihu Apokalypsa planéty s ústredným motívom rozlúštenia biblického textu Genezis a Zjavenie Jána (Apokalypsu)... S mojim bádaním som odvtedy oboznámil veľa ľudí pri osobných stretnutiach a na mojich prednáškach, v 90-tych rokoch o astrológii. Niektoré texty som poslal do rôznych časopisov na zverejnenie, ale márne - pre tak „háklivú“ tému nedozrel čas... Nastal totiž boj temných síl (kapitalizmu a komunizmu), ktorý vyústil do „zbratania“ pod spoločnou hlavičkou Demo(n)kracia, ktorú každý z nás pociťuje na vlastnej koži! Dnes lekárske spoločnosti na tomto biologickom „odpade“, ktorý má slúžiť celému ľudstvu bezplatne - začali parazitovať a zarábať!

Oplatí sa pozerať smerom na sever v noci z utorka na stredu

AKTUALITY | Polárnu žiaru, ktorú je bežne vidno len na územiach bližších k zemským pólom, by malo byť tentokrát vidieť aj v častiach planéty bližších k rovníku, vrátane Slovenska. Dôvodom, prečo by malo byť polárnu žiaru zrejme vidieť aj z území s nižšou zemepisnou šírkou, sú silné slnečné búrky a erupcie slnečného vetra, ku ktorým došlo v nedeľu. Plazma z vrchnej atmosféry Slnka bola navyše nasmerovaná priamo na Zem, čo je podľa amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) veľmi neobvyklé.

„KRST“ SLOVANOV

História Slovákov je úzko spojená s históriou Slovanov, žijúcich v Európe a historicky zaznamenaných ako Vánov, Venétov, Suevov, Vandalov,Vinilov, Vendov. Nové vedecké poznatky poukazujú, že slovanskí Venéti osídľovali Európu medzi Škandináviou a Stredozemným morom už viac než 1000 rokov pred naším letopočtom. Ich písomný prejav, datovaný niekoľko stáročí pred Kristom, je dnes čitateľný a pochopiteľný iba v jazyku slovanskom a dokumentáciu týchto prekladov môžeme nájsť v slovinských vedeckých prameňoch.

O človeku možno zistiť všetko podľa farby očí!

DA.RU | Vedci nemôžu presne objasniť tento fenomén, ale svoj výskum považujú za spoľahlivý. Vo všeobecnosti platí, že ľudia so svetlejšími očami „sú o čosi lepší“, než ľudia s tmavými očami. Modrookí dosahujú veľké úspechy a disponujú lepším vzdelaním. Okrem toho je známe, že držitelia šedých, a bledomodrých očí sa neboja ťažkostí, sú veľmi tvrdohlaví a zriedkavo pochybia.

Top