Pohľad na Zem z periférie Slnečného systému

KP.RU | Sonda NASA Messenger – vypustená, aby skúmala kamenné objekty, ktoré sa podľa odhadu nachádzajú na vnútornom okraji Slnečného systému, niekde medzi Merkúrom a Slnkom – poskytla unikátny snímok. Tieto objekty sa nazývajú vulkanoidy, na pamiatku planéty Vulkán. Tá sa (ako v istom čase predpokladali) mala nachádzať ešte bližšie k Slnku než Merkúr a vyvolávať na jeho obežnej dráhe viditeľné anomálie.

Incident u jezera Gwelup

Nad příběhy lidí, kteří se setkali s něčím velmi neobvyklým, nelze jen mávat pochybovačně rukou. Takových podivných setkání je totiž po celém světě velmi mnoho. Není možné jen neustále opakovat, že všichni ti, co něco takového zažili, jsou jednoduše lháři a podvodníci nebo, že to zcela jistě byl přírodní úkaz, halucinace a kdovíco ještě. Badatelská zkušenost, kterou jsem za dlouhá léta získal, mě poučila, že svědkové většinou mluví pravdu. Říkají prostě to, co viděli a zažili. Často jsou zážitkem tak šokováni, že je ani nenapadne si něco přikrášlit. Zvláště pokud je to něco, co hrubě odporuje jejich zažitému chápání reality. Naopak, mají někdy tendenci neříkat vše a nechat si pro sebe ty nejvíce kontroverzní zážitky, které by z nich mohly ihned udělat blázny.

Moje zkušenosti s orgonitem a cloudbustery

Vše pro mě začalo v roce 2004, kdy jsem byla na přednášce Marka Pogačnika ve Foersterově síni u kostela sv. Votěcha. Ještě dnes si pamatuju ten šok, když jsem se poprvé dozvěděla o tzv. chemtrailech, o sprejování oblohy. Viz přednáška Marka Pogačnika z 9. 7. 2004: „Nevím, jestli o tom víte, ale zrovna pracujeme jako lidstvo na tom, abychom vytvořili takový štít z hliníku kolem naší zeměkoule. Tento štít je již hotový nad Spojenými státy a nad Kanadou a teď se bude dělat nad Evropou. Před deseti dny, kdy jsem vyšel ze svého domu v Šempasu, tak jsem si všiml, že tam neustále létají letadla a ty stopy za nimi vytvářejí takové stopy, mříž na nebi. Ve výšce 6 km rozstřikují chemikálie s částečkami hliníku, aby odrážely sluneční záření nazpět. To je chemoterapie pro Zemi než zemře.

Stránky

Top