AREA 52 I.

V poslední době se stále více objevují spekulace o tom, že byla proslulá Area51 i se svojí mimozemskou záhadou přestěhována do jiné lokality. Kromě jiných se ufologická veřejnost soustřeďuje na jméno vojenské základny Dugway ve státě Utah. Podívejme se nejprve co nám o tomto místě řekne moudrá kniha Wikipedia:

Anita Petek už nie je medzi nami...

V pondelok 6. IX. 2010 po dlhom trápení zomrela pani Mgr. Anita Petek z Luzernu. Bola vydatá, matkou dvoch detí a povolaním sociálna pedagogička. Po jednej výmene názorov s istým lekárom, pri ktorej šlo o otázku očkovania, sa začala touto témou dôkladne zaoberať. Poznanie, že očkovanie nemôže chrániť, ale prinajmenšom škodiť, v nej čoraz viac silnelo. Čoskoro začala svoje poznatky šíriť prednáškami. Krátko na to vydala svoju prvú knihu na túto tému "Rund ums Impfen" ("O očkovaní").

5. Zodpovednosť

Táto otázka je vždy jednou z prvých, pretože prevažná väčšina ľudí by veľmi rada každú zodpovednosť od seba odvrhla a chcela by tak zaťažiť čokoľvek iné, len nie seba samých. Že je to vlastne znehodnocovanie seba, nehrá pritom u nich žiadnu rolu. V tom sú naozaj veľmi skromní a pokorní, ale iba aby mohli žiť o to veselšie a bezohľadnejšie.

Cvičební metoda „osmivrcholové zdatnosti“ od dr. Mercoly

„Jedním ze způsobů, jak si sám a zdarma pomoci v tomto složitém světě, je cvičení. Někoho to asi nenadchne, ale mě cvičení baví a zajímá. Dr. Mercola to vymyslel podle mě geniálně, a věřím, že je to součást objevů důležitých pro lidstvo, které se mají v současné době vyrojit. Osmivrcholovou zdatnost už zkouším cestou do/z práce na kole (není to ideální způsob, pořád se tam něco plete, ale promyslím, jak na to lépe. Asi jogging...)
Orgonet“

Věda o cvičení v posledních desetiletích urazila velký kus cesty. Neustále odhalujeme nové informace a detaily o tom, jaký zdravotní prospěch přináší cvičení, a co je důležitější, jak můžeme cvičit účinněji a efektivněji, abychom maximalizovali výsledky. V tomto článku budu hovořit o neobvyklé cvičební technice, která může znamenat dramatický rozdíl ve vašem zdraví, a řeknu proč.

Stránky

Top