AREA 52 II.

Pentagon dokonce v roce 2003 přiznal, že vědci ze základny v Utahu provedli 21 testů na moři, které mohly vystavit námořníky chemickému a biologickému hazardu v šedesátých letech. To je ovšem jen zlomek všech pokusů, které se během let ať už tajně, či oficiálně na základně uskutečnily. Bohužel se zdá z mnoha dnes odtajněných dokumentů, že v některých případech byli vojáci a zaměstnanci součástí těchto testů, aniž by o tom věděli.

Referendum 2010: ako sa postaviť k jeho otázkam?

Dnes už je každému jasné, že populistické splašky navrhované do referenda slúžili len na propagáciu strany SaS pred voľbami. Svoju úlohu to splnilo – banda diletantov je druhou najsilnejšou koaličnou stranou a obsadzuje posty, kde dotyční ľudia nemajú absolútne čo hľadať. Resp. jedine hľadať a spoznávať, ale určite nie rozhodovať o našom osude. Je veľa debát pojednávajúcich o tom či sa referenda zúčastniť, či nie, ak áno, ako hlasovať ap. Snáď aspoň trochu nového svetla prinesiem k problematike ja.

Dr. Andrew Wakefield o MMR a autizme (časť 3/3)

Dobrý deň, ja som Dr. Mercola a dnes som tu s Dr. Andrewom Wakefieldom. Sme poctení a radi, že ho tu máme. Budeme sa rozprávať o niekoľkých zaujímavých témach, ktoré súvisia predovšetkým s očkovaním. Za posledných 20 až 30 rokov využívanie vakcín postupne rástlo a ďalšie sa stále pripravujú. Hlavnou otázkou samozrejme ostáva predovšetkým, aké sú vakcíny účinné a najmä: nakoľko sú bezpečné? Jedným z najpoprednejších vedcov, ktorý odpovedá na otázky súvisiace s bezpečnosťou a vedľajšími účinkami vakcín je Dr. Wakefield. Budeme rozoberať niektoré štúdie, ktoré urobil.

Top