O 159 ROKOV MÔŽE ZNIČIŤ CIVILIZÁCIU OBRIE VAJCE

KP.RU | Neradostné správy pre naše deti prišli od skupiny španielskych, talianskych a amerických vedcov (z univerzít vo Valladolid, Pisi, Ríme) a z NASA – profesionálneho tímu "nadšencov" pre asteroidy (Andrea Milani, Steven R. Chesley, Maria Eugenia Sansaturio, Fabrizio Bernardi, Giovanni B. Valsecchi, Oscar Arratia). Asteroid 101955 (1999 RQ36) objavený v roku 1999, ktorý sa najskôr pokladal za neškodný, sa po následnej kontrole stal vysoko nebezpečným. To znamená, že sa môže zraziť s našou planétou.

GERMÁNSKÁ NOVÁ MEDICÍNA DR. HAMERA XVI.: Leukopenie (snížený počet bílých krvinek)

Vážený pane Pilhare,
ráda bych Vám vypověděla svůj příběh:
Minulý rok v srpnu vše začalo nachlazením. To by bylo neškodné, kdyby se tyto infekce neopakovaly v 3-4 týdenním intervalu. Nemohla jsem spát a zhubla jsem o 5 kg. Jelikož znám Germánskou novou medicínu, hloubala jsem, jaké konflikty by mohly být zodpovědné za mé infekce. Ale nepřišla jsem na to, co by to mohlo být.

Architekti vesmíru XII. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LV.)

Shrneme-li dosavadní fakta, můžeme se už pokusit o nástin možné teorie vývoje života na naší planetě. Předně doporučuji vyloučit často používaný termín „náhoda“, protože i Albert Einstein prohlásil, že „Bůh nehraje v kostky“.
Začněme tedy nesporným faktem, že do Sluneční soustavy zabloudila planeta nebo spíše gigantický kosmický komplex, nazývaný Marduk/Nibiru. Civilizace na tomto vesmírném poutníkovi byla vysoce vyspělá a ovládala vesmírné síly natolik, že mohla ovlivňovat i dráhy planet.

Výbuch zdevastoval štvrť, zničil 25 domov! (+VIDEO)

SAN FRANCISCO 10. 09. 2010 | Mohutná explózia s rozsiahlym požiarom dnes vystrašila obyvateľov rezidenčnej štvrti na južnom predmestí San Francisca. Pri výbuchu plynového potrubia zahynul jeden človek a zranilo sa 25 ľudí. Požiar zlikvidoval 25 domov, oznámila agentúra Reuters. Plyn vybuchol v noci na dnes na južnom predmestí San Francisca, niekoľko kilometrov od tamojšieho medzinárodného letiska. Vydesil obyvateľov, pretože sa počas výbuchu do výšky 300 metrov vymrštila do vzduchu ohnivá guľa. Podľa predpokladu miestnych hasičov explodovalo vysokotlakové plynové potrubie, ktoré patrí spoločnosti Pacific Gas & Electric.

Stránky

Top