ŠOK! Na Mesiaci objavili svastiku (+VIDEO)

<img style="float: left; margin-right: 10px; margin-bottom: 9px;" src="/files/clanok-subory-2010/cassiopeia_moon_swastika-nahlad.jpg" >beta.novoteka.ru | <strong>Na internete sa objavila fotografia obrátenej strany Mesiaca, na ktorej je zreteľne vidieť svastika. Gigantický hákový kríž sa nachádza na povrchu Mesiaca v kráteri Schrödinger blízko južnej polárnej oblasti.</strong> <i>Oficiálne zdroje to pripisujú zlyhaniu prenosu informácií zo sondy «Cassiopeia», ktorá snímok vyhotovila.

Výzva k zjednoteniu národných síl

Vážený pán predseda,
prijmite úprimné pozdravy od nás troch Slovákov, žijúcich už vyše štyridsať rokov v zahraničí. Z tých 42 rokov nás 22 rokov delila „železná opona“ od našej milovanej vlasti, od našich rodín a priateľov. Aj napriek týmto nepriaznivým okolnostiam nikdy však neochabla naša láska k otčine a nielen že sme neprestali dúfať, že sa jedného dňa dočkáme návratu do slobodného, zvrchovaného a demokratického Slovenska, ale našou činnosťou sme predstavovali slobodnému svetu oprávnenú požiadavku, aby Slováci mali opäť svoj vlastný a demokratický štát. Sen väčšiny slovenského národa, a teda aj náš sen, sa naplnil 1. januára 1993, keď došlo k obnoveniu slovenskej štátnosti a k vzniku Slovenskej republiky. Novej, slobodnej a demokratickej Slovenskej republiky, ktorej článok 7 Ústavy hovorí, že...Slováci žijúci v zahraničí sú integrálnou súčasťou slovenského národa...

Spochybňovanie očkovania nie je poháňané ignoranciou

Debata o očkovaní sa vyostruje. Pred nejakým časom uverejnili New York Times recenziu knihy "VACCINE: The Controversial Story of Medicine’s Greatest Lifesaver" ("Vakcína: Kontroverzný príbeh najväčšieho medicínskeho záchrancu životov") od Arthura Allena. Tu je časť recenzie1 Davida Oshinského:

"Allen sympatizuje so strachom rodičov ohľadne nebezpečnosti rôznych očkovacích látok, aj keď zostáva skeptickým k domnienke, že vedecké štúdie týchto nebezpečenstiev (akokoľvek dôsledné) mnohým otvoria oči. V tomto bode píše, že mnoho z proti-očkovacích vedúcich osobností sú proti-kultúrne typy, ktoré sa pozerajú na svet skrz konšpiračné teórie: vláda klame, výrobcovia liekov sú stelesnením zla, lekári sú skorumpovaní, namiesto toho dôverujte Internetu... Vo veľkej miere, hovorí Allen, je proti-očkovacie hnutie poháňané ignoranciou minulosti. Očkovanie si splnilo svoju úlohu tak dobre, že drvivá väčšina rodičov dnes vôbec netuší, čo sú zač choroby, proti ktorým je ich dieťa očkované.

Stránky

Top