Rozhovor s Louise L. Hayovou

Príčinou ľudských problémov a chorôb sú negatívne psychické návyky. Liečebná metóda kalifornskej psychoterapeutky Louise L. Hayovej je založená na duševnej očiste. Ponúka spektrum pozitívnych tvrdení, ktoré pôsobia nielen preventívne, ale dokážu vyliečiť aj najvážnejšie ochorenia...

Zatahují ZÁPADY slunce a VÝCHODY také zastírají!

Přišel mi milý dopis od čtenářky, která posílá mimo jiné i odkazy na náhradní zdroje, když na NOAA už není spolehnutí... velké díky. Odkazy dám do některého dalšího článku. Díky i za pochvalu, to ani nebudu zveřejňovat. V jejím dopise mě inspiroval zejména jeden odstavec týkající se západů slunce (nechám to velkým písmem, nechce se mi to přepisovat...) - to je téma, na které už nějaký čas taky myslím: "FAKTEM JE, (SLEDUJI TO MALÝ KOUSEK ZA HLAVNÍM MĚSTEM...), ŽE POSLEDNÍ DOBOU JSME S POTOMKEM NEVIDĚLI JASNÝ ZÁPAD SLUNCE!!! I KDYBY NÁM ŘIDITELÉ POČASÍ DOPŘÁLI OD BOŽÍHO RÁNA PŘES CELÝ DEN „JEN LEHCE ZAMŽENÝ“, SKORO „JASNÝ“ POHLED NA „MODROU“ OBLOHU, (ACH, KDE ŽE JE TA PRŮZRAČNÁ JASNOST NEBESKÉ MODŘI ZA MÉHO MLÁDÍ?!)

Prof. Milan Rýzl: VĚDECKÝ ÚVOD DO PARAPSYCHOLOGIE

Během posledních padesáti let, různé možnosti moderního výzkumu vědomí (thanatologie, parapsychologie, psychedelická terapie, terénní antropologie, prožitkové psychoterapie a další) odhalily bohatou škálu "anomálních jevů", pro které stávající akademické disciplíny nemají vysvětlení. Tato pozorování narušila či zpochybnila některé z nejzákladnějších předpokladů moderní psychiatrie, psychologie a psychoterapie o vědomí a psychice člověka ve zdraví a nemoci. Mnohé z těchto poznatků jsou natolik zásadní, že zpochybňují základní filozofické postuláty materialistické vědy. Spolu s revolučními výsledky relativisticko-kvantové fyziky, nové biologie, informačně-systémové teorie a holografické teorie vesmíru a mozku, se staly základním kamenem nového paradigmatu ve vědě.

Top