ŽENA ŠLA VENČIT PSA A POTKALA „MIMOZEMŠŤANA“ SE SKANDINÁVSKÝM PŘÍZVUKEM

Británie, která odhalila své svazky UFO, ukázala svou dobrou vůli vůči občanům. Ve spisech byl například dne 22. 3. 2009 odhalen i tento případ: Žena, která si přála zůstat v anonymitě z obav před výsměchem, tvrdila, že když venčila psa, tak se potkala s podivným mužem, který byl z jiné planety. Řekl jí, že mimozemšťané jsou zodpovědní za kruhy v obilí.

Permakultúra a kvalita bez mena, alebo ako sa vypojiť z matrixu aj bez piluliek

Za zakladateľa permakultúry sa všeobecne považuje Austrálčan Bill Mollison, ktorý sa v sedemdesiatych rokoch dvadsiateho storočia začal zaoberať skúmaním fungovania pralesa. V pralese sa jasne prejavovala zarážajúca produktivita a dynamická rovnováha prirodzených ekosystémov. Základné princípy, ktoré v pralese vypozoroval, sa potom snažil použiť pri navrhovaní záhrad a takzvaných „jedlých pralesov“ (food forrests).

Cez Gmail je už možné aj telefonovať. Zadarmo

VAT.PRAVDA | Nová služba umožní používateľom Gmailu telefonovať zadarmo. Zatiaľ len zo Spojených štátov a Kanady. Do ostatného sveta dorazí s oneskorením. Ak vôbec. Používatelia Gmail účtov už môžu telefonovať do pevných a mobilných sietí po celom svete z prostredia svojho internetového prehliadača. Zatiaľ bohužiaľ len zo Spojených štátov a Kanady. Za hovor uskutočnený za Veľkou mlákou užívateľ nezaplatí ani cent. Podľa Googlu minimálne do konca roka. Medzinárodné hovory do celého sveta sú spoplatnené minimálnou sadzbou. Napríklad za hovor do pevných sietí na Slovensko zaplatí obyvateľ Spojených štátov či Kanady len štyri centy, do Českej republiky o jeden cent menej. Minúta hovoru do Veľkej Británie ho bude stáť len dva centy.

Top