Kúpi Cisco Skype?

WEBNOVINY | Server TechCrunch zverejnil informáciu, že sa hovorí o akvizícii v hodnote 5 miliárd dolárov. Treba hneď na úvod povedať, že zverejnené informácie na serveri TechCrunch pochádzajú od anonymného zdroja a žiadna zo spomínaných spoločností sa k nemu zatiaľ nevyjadrila. Informáciu prebral aj český server Živě.cz. Nebol by to však tak prekvapivý krok, pretože Skype sa potrebuje finančne konsolidovať po minuloročnom rozchode s eBay. (Ten pred piatimi rokmi za ňu zaplatil vyše dva a pol miliardy dolárov.) Aj z tohto pohľadu sa ponuka Cisco javí ako až nepravdepodobne veľkorysá.

Nedeľná pesnička

Pesnička je z francúzskej série "La chanson du dimanche". V originále sa pesnička volá "Bonne humeur" (Dobrá nálada). Je to ich prvé dielko, tak sa nečudujte, že spev nie je dokonalý. No mňa osobne to tak dostalo, že som klip bez zaváhania zaradil do seriálu "Najlepšie piesne všetkých čias" :)

Dr. Andrew Wakefield o MMR a autizme (časť 1/3)

Dobrý deň, ja som Dr. Mercola a dnes som tu s Dr. Andrewom Wakefieldom. Sme poctení a radi, že ho tu máme. Budeme sa rozprávať o niekoľkých zaujímavých témach, ktoré súvisia predovšetkým s očkovaním. Za posledných 20 až 30 rokov využívanie vakcín postupne rástlo a ďalšie sa stále pripravujú. Hlavnou otázkou samozrejme ostáva predovšetkým, aké sú vakcíny účinné a najmä: nakoľko sú bezpečné? Jedným z najpoprednejších vedcov, ktorý odpovedá na otázky súvisiace s bezpečnosťou a vedľajšími účinkami vakcín je Dr. Wakefield. Budeme rozoberať niektoré štúdie, ktoré urobil.

Top