EPOPEJA NOVEJ MEDICÍNY

Žiaden doktor nevylieči vaše telo za vás. Telo sa lieči vždy samé. Ide o to naštartovať príslušné procesy v sebe. Ak pochopíte, čo a prečo sa to vo vašom tele odohráva práve teraz, máte napoly vyhraté. Zdravie skutočne začína v hlave.
V tomto fascinujúcom dokumente odhalíte niektoré zákonitosti fungovania svojho tela. Päť biologických prírodných zákonov Dr. Hamera vysvetľuje príčiny vzniku nielen rakoviny, obávanej metly ľudstva, ale aj takých fenoménov ako je AIDS, alergie, herpes… Treba si však uvedomiť, že päť biologických prírodných zákonov nerieši prípady otravy alebo traumy.

Lovci hurikánov vleteli priamo do jeho oka! (+VIDEO)

MIAMI | Lovci hurikánov na juhovýchode Spojených Štátov pred pár dňami čelili ďalšej nebezpečnej výzve. Hurikán Earl, ktorý sa formuje nad Atlantickým oceánom, by mal v najbližších dňoch zasiahnuť východné pobrežie, čo muži posadnutí týmto prírodným javom využili na meranie a zber informácií. Lovci hurikánov preto neváhali a okamžite sa vybrali na Panenské ostrovy v Karibskom mori, ktoré je súčasťou Atlantického oceánu. Tím tvorený meteorológmi a vedcami z NASA vletel so svojím lietadlom priamo do srdca hurikánu, kde sa im podarilo zozbierať potrebné údaje.

Továreň na duchovno

Jedného dňa som sa spýtal môjho známeho, ako si predstavuje Boha. Vedel som, že už dvadsať rokov chodí na akési kresťanské zhromaždenie, preto som ho považoval za fundovaného človeka v tejto oblasti, ktorá je pre mňa stále zahalená rúškom tajomna. Chcel som spoznať jeho duchovný rozmer a pochopiť jeho pravé presvedčenie, o ktorom mi často rozprával ako o tom najpravejšom.

Stránky

Top