december 31st

Berta zachraňuje a nalieva!

TATRY | Vycíti nebezpečenstvo na kilometre a pomáha pri pátraní po stratených turistoch. Berta (7) je jediný stopovací bernardín vo Vysokých Tatrách. Strážcom v Tatranskom národnom parku pomáha aj pri sledovaní medveďov. V drevenom súdku nosí pre vyčerpaných zblúdilcov bylinkový životabudič.

Prajte do nového roku len to najlepšie: 20 najoriginálnejších SMS!

SILVESTER | Do nového roku zvesela! A ideálne tak, aby pozitívna nálada k vašim blízkym cez esemesku letela. Ku koncu roka patria totiž nielen bilancovanie či predsavzatia, ale aj novoročné priania a vinše. Ak však nie ste vo veršovaní zbehlí alebo vám došli originálne nápady, zbystrite pozornosť! Nový Čas pre potešenie i pobavenie vás i vášho okolia vybral 20 najoriginálnejších novoročných prianí.

Konfrontácie s mimozemskými (Podzemné základne) II.

Phil Schneider je jedným z tých, čo v roku 1979 prežili ozbrojenú konfrontáciu medzi veľkými Šedými a špeciálnymi oddielmi (hnedými a čiernymi baretmi) v podzemnej základni v oblasti Dulce. 7 mesiacov pred svojou smrťou urobil prednášku ohľadne súvislostí, ktoré odkryl. Činy tohto odvážneho muža by nemali zostať bez povšimnutia. RIP!

Stránky

Top