január 31st

Lidé a energie 3. (Manipulace, temné - světlé energie, láska, Bůh, boj o duše, posmrtný život…)

"S manipulujícími energiemi se většinou pojí jedna okolnost - je těžké se od nich odtrhnout. Těžké a temné energie mají svazující účinek, zatímco čisté lze přijmout a následně kdykoliv bez obtíží propustit. Božské energie dávají člověku naprostou svobodu a nikdy ho nedrží. Naopak, je těžké jich dosáhnout a lehké ztratit. U manipulujících je to opačně - je velmi lehké je přijmout, ale těžké se jich zbavit. Nyní si povězme o té nejsvětlejší energii a tou je láska."

UFO Revue č. 1 (január 2011)

Nulté číslo nového ufologického digitálneho magazínu uzrelo svetlo sveta!
Vydalo ho www.cez-okno.net v spolupráci s www.uforevue.sk
Šéfredaktorom je Sokol, ktorý jeho vznik inicioval a zhmotnil do dnešnej podoby. Rád by nadviazal na to najlepšie z éry UFO Magazínu.
Srdečne vás pozývame, čitateľov i autorov!
Pošlite nám svoj príbeh, postreh či článok na adresu:
ufonoviny@cez-okno.net
Ďakujeme za priazeň!

január 30th

Alex Collier: „Láska, ktorú zadržiavate, je bolesťou, ktorú nesiete.“ (Mars, Mesiac, Zem II.)

Prednáška je venovaná odhaľovaniu Zeme, ktorá bola podľa Alexa terraformovaná t.j. pripravená na pobyt pre Terranov - ľudské bytosti. Odhaľuje aj význam veľkých pozemských stavieb, t.j. pyramíd, ako aj fakt, že naša Zem je zvnútra dutá. V ďalšej časti sa venuje Mesiacu, ktorý podľa jeho slov predstavuje umelo vytvorený satelit (vesmírnu loď), ktorá má svoje historické opodstatnenie. Významnú pozornosť venuje aj tzv. Galaktickej civilizácii, ktorej sme od nepamäti členmi. S tým súvisí aj naša "ojedinelosť", čo sa týka genetickej výbavy. Veľa z predpovedí, ktoré ponúkol v roku 1995, sa stalo skutočnosťou. Ale ako sám tvrdí, budúcnosť nie je pevne daná, my sami si ju určujeme tzv. kolektívnym vedomím, a preto jednotlivé udalosti sa môžu, ale aj nemusia stať. Asi najpodstatnejšou časťou sú jednotlivé výroky venujúce sa skutočnému potenciálu, ktorý je v každom z nás. Silná kampaň, ktorá od útleho detstva usiluje o odtrhnutie človeka od reality, je spôsob ako náš potenciál dokáže svetovláda ovládať vo svoj prospech. Niektoré spirituálne odkazy, ktoré Alex ponúka sú viac než nadčasové a potrebné...

Stránky

Top