november 30th

Eckhart Tolle: Jak čelit nepřízni II.

Anebo se na to můžete dívat tak, že když zacházíte s věcmi a jednáte s lidmi, reprezentujete určité hledisko, představujete nějaký názor, a druhý člověk představuje jiný názor. Pak do toho vstupuje o něco více vědomí... a vy nemusíte mít nutně pravdu, ani ten druhý nemusí mít nutně pravdu. Máme různý pohled na věci. To je více vědomí. A proč do toho vstoupilo více vědomi?

Hdr skies

Shot on 400D, 60D & Sigma 10-20
Hand made 3 axis motion control rig
HDR shots tone mapped with Photomatix v4
Edited in Adobe Premiere & After effects CS5
Music composed on Roland mc-808

EÚ má desať dní na záchranu eurozóny, tvrdí Olli Rehn

BRUSEL | Vstupujeme do kritického obdobia desiatich dní, počas ktorých musíme odpovedať na dlhovú krízu v Európe, informoval európsky komisár pre hospodárske a menové záležitosti Olli Rehn. Jeho vyhlásenie prišlo po tom, čo sa predstavitelia členských krajín eurozóny dohodli na posilnení záchranného fondu menovej únie.

Žádné vesmírné lodě k Zemi nemíří!!!

Objevil SETI Institut tři objekty na cestě k Zemi? Mimozemské lodě, které dorazí v roce 2012? Pokud věříte v tento příběh, který obíhá Internetem a který byl publikovaný plátkem ironicky pojmenovaným „Pravda“ (http://english.pravda.ru/science/mysteries/22-12-2010/116314-giant_space...), tak můžete. Ale je to celé nesmysl – je to drb, hoax a padělek, který přetiskly weby bez kontroly.

Stránky

Top