Záhada nevědomí

O zákutiach ľudskej Duše...
Jak proniknout k prapůvodním motivům našeho jednání? Poutavým vzdělávacím cyklem provádí prof. MUDr. Cyril Höschl. Režie M. Rychlíková.

Podpultové ponuky operátorov: Ako ich získať

SLOVENSKO | Operátori verným zákazníkom dajú aj lepšie ponuky než v cenníkoch. Čo ponúkajú? Ako sa k ponukám prepracovať? Zoznam „tajných“ ponúk, tipy na správnu stratégiu. Operátori sa snažia, aby si svojich zákazníkov udržali. Majú preto aj oveľa lepšie ponuky ako tie, ktoré nájdeme v cenníkoch. Verným a bonitným zákazníkom ich ponúkajú často aj sami. Vo všeobecnosti sa ale dá povedať, že malé „dojednávanie“ stojí za pokus aj tým, ktorým operátor sám nezavolá a končí sa ich viazanosť.

Redukce cholesterolu není prospěšná

„Pravdou ovšem je, že jsem o tomto výzkumu dosud nikde nic neviděl, ba nezaslechl ani pípnutí. Jak jinak.“
Neustále nám připomínají, že nás „zvýšená hladina cholesterolu vystavuje smrtícímu ohrožení kardiovaskulárními chorobami, jako například srdeční slabostí, infarktu a mrtvicím“. Už několikrát jsem předestřel důkazy naznačující, že cholesterol není zabiják, kterého z něj udělali.

Desať jedál, za ktoré by ste sa s kuchárom nemaznali

BRATISLAVA | Poznáte to aj vy. Tešíte sa na chutné jedlo a namiesto toho vám čašník prinesie čosi, čo len ťažko definovať. Tzv. "blaf". Český týždenník Reflex vyhlásil na svojej internetovej stránke (http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/44262/tyden-boje-proti-blafum-v-resta...) týždeň boja proti "blafom" v reštauráciach. Ak ste si doteraz mysleli, že ste dostali zlé jedlo, možno názor zmeníte. Ak ste sa však už s niečím podobným stretli, dajte nám vedieť.

Stránky

Top