Google odhalil tajné lietadlo na americkom letisku!

Internetový prehliadač Google nájde naozaj všetko. Tentoraz však vyrobil poriadny problém americkej armáde. Na svojom navigačnom serveri Google Maps totiž zverejnil zábery tajnej leteckej základne americkej armády. Na internete sa vďaka službe zobrazujúcej povrch sveta objavili fotografie tajnej pristávacej dráhy a letiska v oblasti Yucca Lake v Nevade. Tá je využívaná na odlety tajných bezpilotných lietadiel R-170.

Zápisky z minulých životů: Změna postojů - Otrok (Poznání ve Světle)

Je sedmé století před naším letopočtem, pracuju jako otrok v dole. Byl jsem jako voják zajat ve válce a upadl jsem do otroctví. Lámeme kámen. Je to hrozná dřina. Je to bezduchá dřina, už vůbec nemůžu. Mám úplně vymatlanej mozek, jenom mlátím palicí do toho kamene. Moje smysly jsou otupělý. Když se zastavím, tak dostávám bičem. Duch už utekl pryč a nechal tu tělo ve štychu. Jenom buším a buším. Jak robot. Jsem úplně bez ducha. Večer se svalím a dostanu trochu chleba a vody.

Chemické oblečení: Jedovatá pravda o tom, co se nachází v textilu, který nosíme

VEĽKÁ EPOCHA | Protiplísňové látky, chemická barviva, ustalovače, rezistory proti skvrnám a zpomalovače hoření – tento jedovatý koktejl látek se nachází v oblečení, které si kupujeme. Umělé přísady do textilu jsou toxické nejen pro nás, ale i pro životní prostředí. Na štítcích nenajdete velmi mnoho informací, které by spotřebitele před nebezpečím vystavení se účinkům chemických látek varovaly.

Stránky

Top