Kto získal Zlatú myš?

25. decembra 1990 v laboratóriu CERNu implementovali prvú úspešnú komunikáciu medzi serverom a HTTP klientom prostredníctvom internetu.

Aké sú dnešné divy internetového sveta?

O tom ste rozhodli v hlasovaní...

Ako sa pil čaj na zámku... (+VIDEO)

POZNÁME VÍŤAZOV!
Tento rok sme sa stretli v nádherných priestoroch Stĺpovej siene Zvolenského zámku. Neopakovateľnú atmosféru obrazového putovania čajovými plantážami sveta vygradovala tombola i vystúpenie Femina fortis. Vaše tipy a rady partnerov súťaže rozhodli.
ČAJOMIL ROKA 2011 je...

Podívejme se na dnešní akcii "Orkán a sněžení"

Konečně se po dlouhém nanicovatém období něco u nás děje v počasí, Orgonet se má aspoň čím pobavit (:-))))) Scénář je obvyklý, jednotlivé kroky viz satelitní fotky níže. Novinkou dnešní akce možná je, že radarové kroužení se v evropském měřítku "globalizovalo" - viz vydatné kroužení mnoha německých radarů - to zatím nepamatuju, (ale vlastně je skoro nikdy nesleduju).

Kanál pred Euroveou: Za znečistenie Dunaja hrozí pokuta až 166 000 €!

BRATISLAVA | Poriadne si zavarili! Nízka hladina Dunaja odhalila nechutný obraz - z kanála pod nákupným centrom Eurovea v Bratislave vytekal do rieky zapáchajúci odpad. Ešte aj včera prebiehala na mieste kamerová kontrola. Tá má odhaliť príčiny, vinníka, ako aj to, či vypúšťanie odpadových vôd prebieha už od otvorenia centra, teda asi rok a pol. V prípade mimoriadneho zhoršenia vôd hrozí pokuta až do výšky takmer 166 000 eur!

Stránky

Top