Na Červenej planéte bol objavený ďalší monument

kp.ru | Joseph P. Skipper – vytrvalý objavovateľ mimozemských artefaktov – predložil v poradí ďalšiu novú senzáciu z Marsu. Skipper a jeho mnohopočetní kolegovia – virtuálni archeológovia – hľadajú artefakty podrobnejším skúmaním snímkov z iných planét, ktoré sú vystavené na oficiálnych stránkach. A nachádzajú - o čom "Komsomolka" už nie raz informovala.

Architekti vesmíru XXXIII. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LXXI.)

Každé náboženství světa v závislosti na své filosofii hovoří o konci světa nebo o konci věků. Mnohokrát už byl konec světa předpověděn. Nemyslím si však, že by měl být svazován s významnými daty našeho kalendáře, který je uměle vytvořený pro potřeby křesťanů. Mayský kalendář fungoval v cyklech po 5119 letech. Existuje více než 36 000 let a v roce 2012 našeho (gregoriánského) letopočtu náhle končí. Mayský kalendář stanovil délku roku tisícin dne přesněji než je tomu u současného kalendáře. Mayští „strážci dnů“ pohlížejí na 21. prosinec 2012 jako na datum znovuzrození, na počátek světa Pátého slunce.

Falešná letadla, holografická letadla, růžová letadla...

Pozorovatelé oblohy a chemtrails nafilmovali různé stroje, které mění tvar, ztrácejí se jim části zevnějšku, zobrazují se dvojitě a mají různé výčnělky vyhlížející jako motory a jakási přídavná zařízení na trupu. Jsou to UFO mimozemská, která "maskují" svůj tvar holografickou projekcí, aby vypadala jako běžná letadla? Jsou to pozemská letadla pokročilých vojenských technologií, a holograficky maskují svůj tvar?

Top