Lidé a energie 4. (Vyšší bytosti, shrnutí…)

Ani pro nižší a ne vždy světlé bytosti není cílem nic hmotného - některým jde o energie ve formě emocí, některé usilují o mentální energii, energii představ, myšlenek, názorů a nakonec systémů víry a samotného vědomí. Vyšší bytosti jsou vyšší proto, že jsou nad vší hmotou a mají vyšší cíle a oblasti zájmu a působení. Také žijí delší časová období a také na více místech současně. Jsou to kolektivní bytosti složené z energií v mnoha tělech. Lidé jsou jejich nosiče a ony skrze něj žijí. Dívají se jejich očima a prožívají s nimi jejich zkušenosti. Je to pozoruhodná symbióza a vše je maximálně využito, aby se ze zážitků jednoho mohlo poučit mnoho; žádný život není zbytečný, vše je zhodnoceno, prozkoumáno a je to využito k všeobecnému poučení. Život chudého nešťastného člověka tak může být užitečným poznatkem pro bytosti, které kvůli učení se sem cestují z dalekých končin vesmíru. Vše je tedy relativní a těžko se hodnotí, co je správné a co ne, pokud je vůbec vhodné něco posuzovat.

NEUVERITEĽNÉ: Úlovok farmára v Mexiku skúmali vedci!

Prípad sa stal už v roku 2007. Na verejnosť sa dostal vďaka mexickej televízii, keď zverejnili svoje závery vedci, ktorí malého "votrelca" skúmali. Vedci uviedli, že mŕtvolu nevedia identifikovať. Mozog má "zviera" veľmi rozvinutý, hlavne pamäťovú oblasť a oblasť učenia. Tvor má podľa vedcov rysy človeka a plaza. Má zuby bez koreňov...

Eckhart Tolle: Pravda vás osvobodí

Jedno z nejdůležitějších učení zenu je osvobodit se od reaktivity a prostě ztělesňovat absolutní přítomnost. V tom je nesmírná prostota, a je to velmi mocné učení, ztělesněné zenovými mistry. Ti se na většině zobrazení tváří dost přísně, asi takhle (:-)))), ale když jsou to dobré kresby, opravdová umělecká díla, a když se podíváte zblízka, za tou přísností můžete uvidět soucit a jemnost. Ta přísnost tam je, aby proťala mysl a ego v druhém člověku. (:-)

Top