I. Astromedicína versus vedecká medicína 24. časť + RYBY

Motto: „Chorý človek má iba jedno želanie - zdravý ich má tisíce."
Toto ľudové príslovie plne potvrdzuje aj súčasná zdravotná mašinéria
a situácia na Slovensku: Chorí ľudia požadujú od lekárov liečenie - nie predpisovanie množstva chemických liekov v duchu „lége artis", z ktorých profituje „biela mafia", vyťahujúc zo zdravotných poisťovní, štátu a z peňaženiek stále chudobnejších občanov viac a viac peňazí - aj napriek tomu, že tie lieky neliečia, ale ešte viac zhoršujú symptómy chorôb a vyvolávajú choroby nové!

Prečo práve ja?

Dušou človeka lomcuje neraz hnev, keď musí spoluprežívať rôzne prejavy nezrelosti svojho blížneho. Hneváme sa skoro na všetko. Muž sa hnevá na ženu, pretože zle varí, nerobí poriadok v dome, nevenuje sa deťom. Žena sa hnevá na muža pre nezdvorilosť voči nej alebo preto, že nezarába dosť peňazí a núti ju pracovať na dva úväzky, ignoruje domáce práce a ona musí napríklad meniť vypálené žiarovky, zabíjať klince do steny, opravovať počítač atď.

KOREA A UFO

Mimozemský život, útoky mimozemšťanů a vesmírné cestování, všechno toto zní více než nerealisticky pro většinu lidí. Ale ne pro badatele UFO, kteří si myslí, že jsou to mimozemské lodě. Říkají, že nejlepší je těmto objektům porozumět a tím pochopit lépe i vesmír. „Lidé jsou příliš skeptičtí, než aby věřili něčemu, co stojí za hranicemi jejich smyslů nebo pochopení“, říká badatel UFO Seo Jong-han. „Rozumíte a pochopíte nové věci pouze, když jste otevření k různým možnostem.“ Dodává.

Architekti vesmíru XXXIV. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LXXII.)

Už od dob Platónových hledají stovky vědců i amatérských výzkumníků ztracenou zemi bájné civilizace – Atlantidu. Byla hledána na dně Atlantického oceánu, ale i ve Středozemním moři. Není však třeba hledat, ale stačí pouze pozorně porovnat, seřadit a vyhodnotit fakta, která jsou všem běžně dostupná. Co nám sdělil Platón? Z díla Platónova je zřejmé, že to nebyl jen tak ledajaký ostrůvek, protože Atlantida měla být větší než Malá Asie a Lýbie dohromady. To představuje Turecko s částí Černého moře, dnešní Blízký a Střední Východ a pobřeží severní Afriky. To byl v podstatě téměř celý tehdejší známý svět.

Top