Jaká je příčina chřipkové sezóny?

Začnu otázkou pro vás: Co způsobuje chřipkovou sezónu, kdy lidé začnou být nemocní, kašlou, smrkají, zmeškají práci a školu, a trpí chřipkovou pandemií. Co způsobuje chřipkovou sezónu? Asi řeknete: samozřejmě ji způsobuje chřipka. Chyba! To jsou pohádky. Chřipka nezpůsobuje chřipkovou sezónu. Zeptáte se asi, jak je to možné. Odpověď mám pro vás v tomto videu...

Tak si žijem 8.

Pár dní som sa odmlčal, tak spomeniem na to dôležité - len stručne. Prišla moja milá, Viki, a 48 hodín sa nepohla z postele - spala sladko, dlho, vypnúc všetko, čo nevie vypnúť v metrixe, cítil som, ako veľmi to potrebuje - hlboký a dlhý oddych, čo dočiahne až na dno duše... V chyžke som nameral rekordných 32st., ale pod 27 teplota neklesla ani náhodou. Ale nebolo to teplo len drevo, ale aj milovaním, niekedy divokým a ohnivým, niekedy ako vnáranie do hlbín oceánu, no i hladní sme boli po sebe, lebo sme sa mesiac nevideli... Ale miesto toho, aby sa živa spotrebovala a už „pokoj“ nastal, stále sa nová valila, jemnejšia a plnšia. Tak som to ja cítil. Ako ona, jej denník čítajte :-)

Lidé a energie 5. (Práce se světlem!)

Světlo pro nás představuje to, co je dobré a prospěšné na rozdíl od tmy, která je jeho opakem. Světlo je energie, jež nás posiluje, dává nám vědomí, spojuje nás se zdrojem, je to životodárná síla. Je proto dobré umět s ním pracovat (energeticky), naplňovat světlem svůj život, své tělo, svůj svět. Svět kolem nás se může zdát být temný a špatný a krutý, protože se od světla odchýlil a je nyní hodně naplněn šedými a temnými energiemi. Když bychom se podívali na fyzické tělo, všimli bychom si, že nemocná místa jsou tam, kde jsou temné oblasti v auře. A stejně je to tak i s celou společností, krajinou, planetou. I duše může mít své světlé a tmavé oblasti. Také by se dala vypozorovat souvislost mezi množstvím temných energií a náladou člověka - sklonem ke smutku, strachu, depresím apod. Nízkovibrační energie představují opak toho, co člověka povznáší. Učme se tedy vnášet světlo do svých životů a naplňovat své okolí světlem.

Top