Brazílie: Od Luly k Dilmě

Ti, kteří se zúčastnili inauguračního ceremoniálu brazilské prezidentky Dilmy Roussef v paláci Planalto v Brazílii, museli uznat, že nová prezidentka projevila úroveň a chovala se jako pravý státník; bylo to výmluvným znamením, že jde o člověka dobře připraveného na to, aby Brazílii a zbytku světa poskytl to, co Brazílie nejen chce, ale i potřebuje: více medicíny ve stylu odcházejícího prezidenta Luly.

Opět scházím z cesty pravé a jediné?

Počitadlu blogu (http://orgo-net.blogspot.com/) trvalo asi dva roky, než se dostalo na milión (27. září 2010), a za další 4 měsíce (27. ledna 2011) přibylo dalšího půl miliónu přístupů. To je slušný nárůst čtenářů, s jakým se ani nepočítalo - kdo mohl tušit, že šílená témata tohoto nenormálního blogu zaujmou další lidi? Vypadá to, že hranice tolerance normálního, existujícího, reálného, seriózního, přijatelného, atd., se u nás všeobecně pomalu zvyšuje (:-))) - dobrá zpráva! Hlavně pro český národ, který má vrozenu minimální toleranci k čemukoli neznámému a jest karmickým úkolem Čechů, aby se s tím vypořádali.

VŮDCI SVĚTOVÉHO BUSINESSU ŘEKLI, ŽE LÉTAJÍCÍ TALÍŘE JSOU SKUTEČNÉ A MIMOZEMŠŤANÉ EXISTUJÍ!!!

Někteří z vedoucích postav businessu zaplatili za vstupenku až 5000 dolarů, avšak získali rozhodně více, než s čím počítali, když navštívili první den Fóra o globální konkurenceschopnosti (GCF), které se konalo v Rijádu v Saudské Arábii koncem ledna 2011. Bylo jim tam totiž řečeno, že létající talíře existují a že je lepší začít přemýšlet o dopadu mimozemského života a jeho technologií na business. Saudskoarabský Generální investiční úřad každoročně svolává schůzi GCF, která dává dohromady obchodní a politické vůdce, aby společně diskutovali o způsobech podpory konkurenceschopnosti businessu. Poprvé na této výroční konferenci GCF pořádali panelovou diskuzi o UFO a mimozemském životě. Diskuze měla název „Učení z vesmíru“ (Learning from Outer Space) a zahrnovala pět řečníků, kteří všichni podporovali ten názor, že mimozemský život je reálný a má velký dopad na svět tak, jak jej známe.

Top