Z MOSTU ZOSTAL HÍD

Zákon o používaní jazykov národnostných menšín navrhovaný Bélom Bugárom prostredníctvom svojho nastrčeného bieleho koňa Rudolfa Chmela, toho času podpredsedu vlády SR, nie je ničím iným ako súčasťou plánu Viktora Orbána spojiť zahraničných Maďarov pod strechu jedného maďarského veľkoštátu.

Tick Tock

Krátkometrážní studentský film mladého tvůrce Iena Chi byl promítnut na festivalu 2011 Emory Campus MovieFest a vyhrál zde ocenění za nejlepší film. Film je točený celý na jeden záběr.

Erich von Däniken: VE JMÉNU DIA (Bohové - Argonauti - Atlantida) časť prvá

Víte, co je to orgie? V naučných slovnících se praví, že u starých Řeků to byl posvátný obřad s náboženskými rituály. Dnes se pod slovem orgie chápe spíše nevázané chování, při němž ani sex nepřijde zkrátka. Ve starém Řecku tomu nebylo jinak, i když to encyklopedie stydlivě zamlčují. Muži se setkávali odpoledne k filozofickým debatám. O pár hodin později z toho bylo „sympozion“ - pitka. A ta často končila orgií. Manželky při nich nikdy nebývaly, zato tím více chlapců a jinochů. Řecko velkých filozofů neznalo v tomto směru žádná tabu. V antické Heladě se uvažovalo a cítilo jinak.

Díky transformaci do vyšší dimenze?

Velmi rád bych chtěl něco upřesnit čtenářům ze svých vlastních životních zkušeností o očekávaných změnách, které by měly nastat okolo roku 2012. Částečně mne k tomu inspiroval nedávno uveřejněný článek od Tary S. Povolné. V úvodu tohoto článku se píše, že na naši planetu dopadá ve zvýšené míře fotonové světlo z Univerza. Zatím jej nevidíme, ale je naznačeno, že se to může stát. Má se zvýšit jeho intenzita. Pak má dojít k nějakým světovým katastrofám, ale pro část lidí to bude znamenat transformaci a přechod do vyšších dimenzí. Omylem je zde ale uvedeno, že žijeme ve 3. dimenzi. – To je výška, šířka a hloubka. My ale žijeme ve 4. dimenzi, kde je nejdůležitější dimenzí čas.

Stránky

Top