V priebehu posledných týždňov bola zničená asi polovica arktického ozónu

kp.ru | Údaje z viac než tridsiatich sledovacích staníc ozónu v rôznych krajinách hovoria o rekordných stratách ozónovej vrstvy. Prácu staníc koordinujú odborníci Úradu polárneho a morského výskumu Alfreda Wegenera (Bremerhaven, Nemecko). Nedávno zaznamenali anomálne vyčerpanie ozónovej vrstvy nad arktickým územím. - Meracie stanice nám dokazujú, že v priebehu posledných týždňov bola zničená asi polovica arktického ozónu, - komentuje údaje Dr. Markus Rex. – Ozónová vrstva ubúda natoľko rýchlo, že očakávame ďalšie veľké straty.

Nordický odhaluje, jakým způsobem se Šedí chystají ovládnout a podrobit si naší civilizaci!

V říjnu 1987 byl ufolog George Andrews schopen úspěšně kontaktovat jednoho "nordického" mimozemšťana neovládaného Šedými, a to skrze jednu ženu v Kalifornii. Následují sdělení, která učinil: "Kdybyste byli civilizací chystající přepadení jiné planety, neudělali byste to jako velkolepé představení, kdy by se z nebes snesly lodě a riskovaly by, že by na ně bylo zaútočeno. To je způsob válčení používaný méně vyvinutými bytostmi. Raději byste způsobili obrovské zmatení a nesouhlas pouhými domněnkami a dojmy ohledně vaší přítomnosti-domněnkami, které by způsobily spory a neshodu.

Kdo je Peter Joseph?

Autor projektu a sólo tvůrce prvního z řady dokumentů Zeitgeist. Zakladatel hnutí Zeitgeist Movement a rozhodně člověk, který má všech 5 pohromadě. Peter Joseph svojí rétorikou hodně připomíná Michaela Rupperta z filmu Collapse, narozdíl od něj má ale odlišný vhled do budoucnosti. Místo nákupu semínek a vykopání zemljanky dává přednost sci-fi kultuře budoucnosti, kdy je vše řízeno chladnou vědou.

Top